Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Рогатинського району

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    ФК Конюшки -2218135574-23
    ФК Лучинці -2217235387-27
    ФК Верхня Липиця -2216425271-34
    ФК Липівка -2215074566-36
    ФК Руда -2210393341-46
    ФК Загір`я -22101113155-55
    Ураган Добринів2293103054-41
    ФК Яглуш -2290132741-43
    ФК Черче -2273122436-56
    Дністер Козарі2242161431-80
    ФК Воскресинці -2241171336-75
    ФК Бабухів -223019918-94
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      23-04-2017 
       ФК Бабухів -0:2ФК Яглуш -
       ФК Руда -2:2ФК Верхня Липиця -
       ФК Воскресинці -0:1ФК Загір`я -
       Дністер Козарі0:1ФК Черче -
       ФК Конюшки -1:0ФК Лучинці -
       Ураган Добринів0:3ФК Липівка -
     Тур 2 
      30-04-2017 
       ФК Яглуш -1:2ФК Липівка -
       ФК Лучинці -3:0Ураган Добринів
       ФК Загір`я -2:2Дністер Козарі
       ФК Черче -0:2ФК Конюшки -
       ФК Бабухів -2:1ФК Руда -
       ФК Верхня Липиця -2:1ФК Воскресинці -
     Тур 3 
      14-05-2017 
       Ураган Добринів2:2ФК Черче -
       ФК Руда -2:0ФК Яглуш -
       ФК Воскресинці -5:0ФК Бабухів -
       Дністер Козарі1:2ФК Верхня Липиця -
       ФК Конюшки -4:0ФК Загір`я -
       ФК Липівка -1:3ФК Лучинці -
     Тур 4 
      28-05-2017 
       ФК Яглуш -0:1ФК Лучинці -
       ФК Черче -3:5ФК Липівка -
       ФК Загір`я -0:6Ураган Добринів
       ФК Верхня Липиця -3:3ФК Конюшки -
       ФК Бабухів -0:1Дністер Козарі
       ФК Руда -2:2ФК Воскресинці -
     Тур 5 
      11-06-2017 
       ФК Воскресинці -3:1ФК Яглуш -
       Дністер Козарі2:3ФК Руда -
       ФК Конюшки -8:1ФК Бабухів -
       Ураган Добринів1:1ФК Верхня Липиця -
       ФК Липівка -3:2ФК Загір`я -
       ФК Лучинці -4:2ФК Черче -
     Тур 6 
      25-06-2017 
       ФК Яглуш -2:0ФК Черче -
       ФК Бабухів -1:5Ураган Добринів
       ФК Руда -2:1ФК Конюшки -
       ФК Верхня Липиця -0:2ФК Липівка -
       ФК Загір`я -0:3ФК Лучинці -
       ФК Воскресинці -8:0Дністер Козарі
     Тур 7 
      02-07-2017 
       Дністер Козарі1:2ФК Яглуш -
       ФК Конюшки -3:1ФК Воскресинці -
       Ураган Добринів7:1ФК Руда -
       ФК Липівка -2:0ФК Бабухів -
       ФК Лучинці -3:1ФК Верхня Липиця -
       ФК Черче -4:1ФК Загір`я -
     Тур 8 
      09-07-2017 
       ФК Яглуш -0:2ФК Загір`я -
       ФК Руда -2:1ФК Липівка -
       ФК Воскресинці -1:3Ураган Добринів
       Дністер Козарі2:9ФК Конюшки -
       ФК Верхня Липиця -2:0ФК Черче -
       ФК Бабухів -0:4ФК Лучинці -
     Тур 9 
      16-07-2017 
       ФК Конюшки -4:1ФК Яглуш -
       Ураган Добринів4:2Дністер Козарі
       ФК Липівка -5:2ФК Воскресинці -
       ФК Загір`я -2:4ФК Верхня Липиця -
       ФК Черче -5:4ФК Бабухів -
       ФК Лучинці -2:2ФК Руда -
     Тур 10 
      23-07-2017 
       ФК Яглуш -1:3ФК Верхня Липиця -
       ФК Руда -0:1ФК Черче -
       ФК Воскресинці -1:5ФК Лучинці -
       ФК Бабухів -0:4ФК Загір`я -
       Дністер Козарі1:7ФК Липівка -
       ФК Конюшки -3:2Ураган Добринів
     Тур 11 
      30-07-2017 
       Ураган Добринів1:0ФК Яглуш -
       ФК Черче -4:3ФК Воскресинці -
       ФК Липівка -1:3ФК Конюшки -
       ФК Верхня Липиця -6:2ФК Бабухів -
       ФК Лучинці -6:0Дністер Козарі
       ФК Загір`я -1:3ФК Руда -
    Коло 2 
     Тур 12 
      06-08-2017 
       ФК Яглуш -3:0ФК Бабухів -
       ФК Верхня Липиця -4:1ФК Руда -
       ФК Загір`я -6:1ФК Воскресинці -
       ФК Черче -1:1Дністер Козарі
       ФК Лучинці -1:3ФК Конюшки -
       ФК Липівка -3:1Ураган Добринів
     Тур 13 
      13-08-2017 
       ФК Липівка -5:3ФК Яглуш -
       Ураган Добринів1:3ФК Лучинці -
       ФК Воскресинці -0:4ФК Верхня Липиця -
       ФК Конюшки -3:0ФК Черче -
       ФК Руда -3:1ФК Бабухів -
       Дністер Козарі3:8ФК Загір`я -
     Тур 14 
      20-08-2017 
       ФК Яглуш -2:0ФК Руда -
       ФК Бабухів -1:0ФК Воскресинці -
       ФК Верхня Липиця -4:1Дністер Козарі
       ФК Загір`я -3:0ФК Конюшки -
       ФК Черче -0:0Ураган Добринів
       ФК Лучинці -6:2ФК Липівка -
     Тур 15 
      27-08-2017 
       ФК Лучинці -5:3ФК Яглуш -
       Ураган Добринів3:0ФК Загір`я -
       ФК Липівка -3:1ФК Черче -
       Дністер Козарі2:0ФК Бабухів -
       ФК Конюшки -0:1ФК Верхня Липиця -
       ФК Воскресинці -2:6ФК Руда -
     Тур 16 
      03-09-2017 
       ФК Яглуш -5:0ФК Воскресинці -
       ФК Руда -3:1Дністер Козарі
       ФК Бабухів -1:5ФК Конюшки -
       ФК Верхня Липиця -3:2Ураган Добринів
       ФК Загір`я -2:1ФК Липівка -
       ФК Черче -1:7ФК Лучинці -
     Тур 17 
      10-09-2017 
       ФК Черче -4:3ФК Яглуш -
       Ураган Добринів7:0ФК Бабухів -
       ФК Конюшки -5:1ФК Руда -
       ФК Липівка -2:3ФК Верхня Липиця -
       ФК Лучинці -7:0ФК Загір`я -
       Дністер Козарі3:2ФК Воскресинці -
     Тур 18 
      17-09-2017 
       ФК Яглуш -4:2Дністер Козарі
       ФК Воскресинці -0:2ФК Конюшки -
       ФК Руда -2:1Ураган Добринів
       ФК Бабухів -0:8ФК Липівка -
       ФК Верхня Липиця -2:2ФК Лучинці -
       ФК Загір`я -3:1ФК Черче -
     Тур 19 
      24-09-2017 
       ФК Загір`я -2:3ФК Яглуш -
       ФК Липівка -4:2ФК Руда -
       Ураган Добринів6:0ФК Воскресинці -
       ФК Конюшки -5:1Дністер Козарі
       ФК Черче -3:7ФК Верхня Липиця -
       ФК Лучинці -3:0ФК Бабухів -
     Тур 20 
      01-10-2017 
       ФК Яглуш -1:3ФК Конюшки -
       Дністер Козарі4:1Ураган Добринів
       ФК Воскресинці -0:3ФК Липівка -
       ФК Верхня Липиця -7:2ФК Загір`я -
       ФК Бабухів -3:1ФК Черче -
       ФК Руда -3:1ФК Лучинці -
     Тур 21 
      08-10-2017 
       ФК Верхня Липиця -3:1ФК Яглуш -
       ФК Черче -2:0ФК Руда -
       ФК Лучинці -13:3ФК Воскресинці -
       ФК Загір`я -12:0ФК Бабухів -
       ФК Липівка -3:0Дністер Козарі
       Ураган Добринів1:6ФК Конюшки -
     Тур 22 
      15-10-2017 
       ФК Яглуш -3:0Ураган Добринів
       ФК Воскресинці -1:0ФК Черче -
       ФК Конюшки -1:0ФК Липівка -
       ФК Бабухів -2:7ФК Верхня Липиця -
       Дністер Козарі1:5ФК Лучинці -
       ФК Руда -0:2ФК Загір`я -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Пипчак Віталій Ігорович ФК Конюшки -23022
    Смелевський Микола Сергійович ФК Лучинці -20021
    Галушка Петро Володимирович ФК Верхня Липиця -20122
    Ватаманюк Тарас Михайлович ФК Загір`я -20222
    Крохмалюк Володимир Степанович ФК Липівка -14119
    Гнип Роман Ігорович ФК Воскресинці -14119
    Ільків Тарас Васильович ФК Лучинці -13018
    Товстий Микола Михайлович ФК Конюшки -1106
    Матвієнко Андрій Ігорович ФК Верхня Липиця -11016
    Андрусишин Віктор Миколайович ФК Верхня Липиця -11021
    Веренка Володимир Степанович ФК Лучинці -1007

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook