Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-07-2017 
       Жемчужина Одеса2:1МФК Миколаїв Миколаїв
      15-07-2017 
       Рух Винники1:0Колос Ковалівка
       Десна Чернігів1:0Волинь Луцьк
       Балкани с.Зоря0:2Геліос Харків
       Авангард Краматорськ0:3Інгулець Петрове
       Арсенал-Київ Київ1:1Оболонь Бровар Київ
       Черкащина-Академія с.Білозір'я3:2Кремінь Кременчук
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:1ФК Суми -
      16-07-2017 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1ФК Полтава -
     Тур 2 
      21-07-2017 
       Оболонь Бровар Київ1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Волинь Луцьк0:0Балкани с.Зоря
       Рух Винники2:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
      22-07-2017 
       Колос Ковалівка1:1ФК Суми -
       Кремінь Кременчук0:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       МФК Миколаїв Миколаїв2:3Арсенал-Київ Київ
       Інгулець Петрове1:0Жемчужина Одеса
       Геліос Харків3:1Авангард Краматорськ
       ФК Полтава -2:1Десна Чернігів
     Тур 3 
      30-07-2017 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Колос Ковалівка
       Десна Чернігів3:0Рух Винники
       Балкани с.Зоря1:1ФК Полтава -
       Авангард Краматорськ2:1Волинь Луцьк
       Жемчужина Одеса0:1Геліос Харків
       Арсенал-Київ Київ3:1Інгулець Петрове
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Оболонь Бровар Київ
       ФК Суми -0:1Кремінь Кременчук
     Тур 4 
      04-08-2017 
       Волинь Луцьк1:3Жемчужина Одеса
      05-08-2017 
       Колос Ковалівка4:1Кремінь Кременчук
       Оболонь Бровар Київ2:1ФК Суми -
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Інгулець Петрове2:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Геліос Харків0:1Арсенал-Київ Київ
       ФК Полтава -3:0Авангард Краматорськ
       Рух Винники0:1Балкани с.Зоря
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Десна Чернігів
     Тур 5 
      09-08-2017 
       Десна Чернігів2:3Колос Ковалівка
       Балкани с.Зоря1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Авангард Краматорськ2:1Рух Винники
       Жемчужина Одеса0:1ФК Полтава -
       Арсенал-Київ Київ2:0Волинь Луцьк
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:2Геліос Харків
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Інгулець Петрове
       ФК Суми -0:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Кремінь Кременчук0:3Оболонь Бровар Київ
     Тур 6 
      13-08-2017 
       Колос Ковалівка1:0Оболонь Бровар Київ
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0Кремінь Кременчук
       Інгулець Петрове2:1ФК Суми -
       Геліос Харків2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Волинь Луцьк3:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
       ФК Полтава -0:1Арсенал-Київ Київ
       Рух Винники2:2Жемчужина Одеса
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Авангард Краматорськ
       Десна Чернігів2:0Балкани с.Зоря
     Тур 7 
      19-08-2017 
       Балкани с.Зоря1:0Колос Ковалівка
       Авангард Краматорськ0:0Десна Чернігів
       Жемчужина Одеса1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:3ФК Полтава -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Волинь Луцьк
       ФК Суми -1:1Геліос Харків
       Кремінь Кременчук0:1Інгулець Петрове
       Оболонь Бровар Київ2:0МФК Миколаїв Миколаїв
      20-08-2017 
       Арсенал-Київ Київ0:0Рух Винники
     Тур 8 
      25-08-2017 
       Геліос Харків0:1Кремінь Кременчук
       Волинь Луцьк1:0ФК Суми -
       Балкани с.Зоря0:1Авангард Краматорськ
      26-08-2017 
       Колос Ковалівка2:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Інгулець Петрове0:0Оболонь Бровар Київ
       ФК Полтава -2:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Рух Винники0:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3Арсенал-Київ Київ
       Десна Чернігів3:1Жемчужина Одеса
     Тур 9 
      30-08-2017 
       Авангард Краматорськ0:1Колос Ковалівка
       Жемчужина Одеса2:4Балкани с.Зоря
       Арсенал-Київ Київ1:0Десна Чернігів
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:2Рух Винники
       ФК Суми -0:4ФК Полтава -
       Кремінь Кременчук3:1Волинь Луцьк
       МФК Миколаїв Миколаїв1:2Інгулець Петрове
      31-08-2017 
       Оболонь Бровар Київ0:3Геліос Харків
     Тур 10 
      03-09-2017 
       Колос Ковалівка1:0Інгулець Петрове
       ФК Полтава -2:0Кремінь Кременчук
       Рух Винники0:1ФК Суми -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Десна Чернігів3:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Балкани с.Зоря1:3Арсенал-Київ Київ
       Авангард Краматорськ6:2Жемчужина Одеса
      04-09-2017 
       Геліос Харків3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Волинь Луцьк2:0Оболонь Бровар Київ
     Тур 11 
      09-09-2017 
       Жемчужина Одеса1:0Колос Ковалівка
       Арсенал-Київ Київ2:0Авангард Краматорськ
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:0Балкани с.Зоря
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:3Десна Чернігів
       ФК Суми -0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кремінь Кременчук1:1Рух Винники
       Оболонь Бровар Київ0:1ФК Полтава -
       МФК Миколаїв Миколаїв1:1Волинь Луцьк
       Інгулець Петрове4:0Геліос Харків
     Тур 12 
      15-09-2017 
       Волинь Луцьк1:1Інгулець Петрове
       Десна Чернігів3:0ФК Суми -
      16-09-2017 
       Колос Ковалівка1:2Геліос Харків
       ФК Полтава -2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Рух Винники1:0Оболонь Бровар Київ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Кремінь Кременчук
       Балкани с.Зоря1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Авангард Краматорськ2:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Жемчужина Одеса0:3Арсенал-Київ Київ
     Тур 13 
      24-09-2017 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Жемчужина Одеса
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:2Авангард Краматорськ
       ФК Суми -1:1Балкани с.Зоря
       Кремінь Кременчук0:1Десна Чернігів
       МФК Миколаїв Миколаїв1:1Рух Винники
       Інгулець Петрове1:2ФК Полтава -
      25-09-2017 
       Арсенал-Київ Київ2:1Колос Ковалівка
       Оболонь Бровар Київ0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Геліос Харків2:0Волинь Луцьк
     Тур 14 
      29-09-2017 
       Рух Винники1:1Інгулець Петрове
      30-09-2017 
       Колос Ковалівка1:0Волинь Луцьк
       ФК Полтава -1:0Геліос Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Десна Чернігів0:0Оболонь Бровар Київ
       Балкани с.Зоря1:1Кремінь Кременчук
       Авангард Краматорськ1:0ФК Суми -
       Жемчужина Одеса0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      01-10-2017 
       Арсенал-Київ Київ1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
     Тур 15 
      06-10-2017 
       ФК Суми -2:3Жемчужина Одеса
       Інгулець Петрове2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Геліос Харків0:0Рух Винники
       Волинь Луцьк2:0ФК Полтава -
      07-10-2017 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:1Колос Ковалівка
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Арсенал-Київ Київ
       Кремінь Кременчук0:3Авангард Краматорськ
       Оболонь Бровар Київ0:1Балкани с.Зоря
       МФК Миколаїв Миколаїв1:8Десна Чернігів
     Тур 16 
      11-10-2017 
       Колос Ковалівка1:0ФК Полтава -
       Рух Винники1:0Волинь Луцьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Геліос Харків
       Десна Чернігів0:0Інгулець Петрове
       Балкани с.Зоря0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Авангард Краматорськ0:1Оболонь Бровар Київ
       Жемчужина Одеса4:1Кремінь Кременчук
       Арсенал-Київ Київ3:1ФК Суми -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 17 
      15-10-2017 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Колос Ковалівка
       Кремінь Кременчук1:1Арсенал-Київ Київ
       Оболонь Бровар Київ0:0Жемчужина Одеса
       МФК Миколаїв Миколаїв2:2Авангард Краматорськ
       Інгулець Петрове1:0Балкани с.Зоря
       ФК Полтава -1:0Рух Винники
      16-10-2017 
       ФК Суми -3:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Геліос Харків0:0Десна Чернігів
       Волинь Луцьк0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
    Коло 2 
     Тур 18 
      20-10-2017 
       Волинь Луцьк0:2Десна Чернігів
       Інгулець Петрове0:0Авангард Краматорськ
      21-10-2017 
       Колос Ковалівка2:1Рух Винники
       ФК Полтава -4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       МФК Миколаїв Миколаїв4:1Жемчужина Одеса
       Оболонь Бровар Київ1:5Арсенал-Київ Київ
       Кремінь Кременчук1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       ФК Суми -1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      22-10-2017 
       Геліос Харків2:1Балкани с.Зоря
     Тур 22 
      25-10-2017 
       Інгулець Петрове2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 19 
      29-10-2017 
       ФК Суми -0:2Колос Ковалівка
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:2Кремінь Кременчук
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:2Оболонь Бровар Київ
       Авангард Краматорськ1:1Геліос Харків
       Балкани с.Зоря5:0Волинь Луцьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4Рух Винники
      30-10-2017 
       Арсенал-Київ Київ3:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Десна Чернігів1:2ФК Полтава -
     Тур 20 
      03-11-2017 
       Рух Винники2:1Десна Чернігів
       Волинь Луцьк2:1Авангард Краматорськ
       Інгулець Петрове1:0Арсенал-Київ Київ
      04-11-2017 
       Колос Ковалівка1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Геліос Харків3:0Жемчужина Одеса
       Оболонь Бровар Київ3:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Кремінь Кременчук0:2ФК Суми -
      05-11-2017 
       ФК Полтава -4:0Балкани с.Зоря
       МФК Миколаїв Миколаїв3:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
     Тур 21 
      10-11-2017 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:2Інгулець Петрове
       Жемчужина Одеса4:3Волинь Луцьк
      11-11-2017 
       Кремінь Кременчук0:1Колос Ковалівка
       ФК Суми -0:0Оболонь Бровар Київ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Арсенал-Київ Київ3:1Геліос Харків
       Авангард Краматорськ2:0ФК Полтава -
       Балкани с.Зоря1:1Рух Винники
       Десна Чернігів1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 19 
      14-11-2017 
       Жемчужина Одеса1:2Інгулець Петрове
     Тур 22 
      16-11-2017 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Балкани с.Зоря
      17-11-2017 
       Рух Винники2:0Авангард Краматорськ
       Волинь Луцьк1:3Арсенал-Київ Київ
      18-11-2017 
       Колос Ковалівка0:1Десна Чернігів
       ФК Полтава -3:0Жемчужина Одеса
       Геліос Харків1:3Черкащина-Академія с.Білозір'я
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0ФК Суми -
       Оболонь Бровар Київ1:2Кремінь Кременчук
     Тур 23 
      17-03-2018 
       Кремінь Кременчук2:2МФК Миколаїв Миколаїв
      18-03-2018 
       Оболонь Бровар Київ2:4Колос Ковалівка
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:1Геліос Харків
       Жемчужина Одеса0:1Рух Винники
       Балкани с.Зоря1:2Десна Чернігів
      19-03-2018 
       Арсенал-Київ Київ3:1ФК Полтава -
     Тур 24 
      24-03-2018 
       Волинь Луцьк1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      25-03-2018 
       Колос Ковалівка1:2Балкани с.Зоря
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3Жемчужина Одеса
       Рух Винники1:0Арсенал-Київ Київ
       ФК Полтава -2:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Інгулець Петрове2:0Кремінь Кременчук
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Оболонь Бровар Київ
      26-03-2018 
       Десна Чернігів3:1Авангард Краматорськ
       Геліос Харків0:4ФК Суми -
     Тур 23 
      28-03-2018 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:1Волинь Луцьк
     Тур 25 
      30-03-2018 
       Оболонь Бровар Київ1:0Інгулець Петрове
      31-03-2018 
       Жемчужина Одеса0:1Десна Чернігів
      01-04-2018 
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Колос Ковалівка
       Кремінь Кременчук2:1Геліос Харків
       ФК Суми -1:0Волинь Луцьк
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:2ФК Полтава -
       Арсенал-Київ Київ0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
      02-04-2018 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:2Рух Винники
       Авангард Краматорськ3:1Балкани с.Зоря
     Тур 26 
      05-04-2018 
       Інгулець Петрове3:0МФК Миколаїв Миколаїв
      06-04-2018 
       Колос Ковалівка1:0Авангард Краматорськ
       Балкани с.Зоря1:1Жемчужина Одеса
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       ФК Полтава -1:2ФК Суми -
       Волинь Луцьк3:0Кремінь Кременчук
      07-04-2018 
       Десна Чернігів3:3Арсенал-Київ Київ
       Рух Винники2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Геліос Харків1:0Оболонь Бровар Київ
     Тур 23 
      10-04-2018 
       ФК Суми -0:1Інгулець Петрове
       Авангард Краматорськ1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 27 
      13-04-2018 
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Геліос Харків
       Оболонь Бровар Київ0:1Волинь Луцьк
      14-04-2018 
       Інгулець Петрове4:0Колос Ковалівка
       Кремінь Кременчук0:2ФК Полтава -
       ФК Суми -1:0Рух Винники
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:1Десна Чернігів
       Арсенал-Київ Київ1:0Балкани с.Зоря
       Жемчужина Одеса2:2Авангард Краматорськ
     Тур 28 
      18-04-2018 
       Колос Ковалівка1:0Жемчужина Одеса
       Авангард Краматорськ1:0Арсенал-Київ Київ
       Балкани с.Зоря1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Десна Чернігів4:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0ФК Суми -
       Рух Винники1:0Кремінь Кременчук
       ФК Полтава -2:1Оболонь Бровар Київ
       Волинь Луцьк0:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Геліос Харків0:2Інгулець Петрове
     Тур 29 
      22-04-2018 
       Інгулець Петрове1:0Волинь Луцьк
       Кремінь Кременчук2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Суми -0:2Десна Чернігів
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Балкани с.Зоря
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:1Авангард Краматорськ
       Арсенал-Київ Київ2:0Жемчужина Одеса
      23-04-2018 
       Геліос Харків1:2Колос Ковалівка
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1ФК Полтава -
       Оболонь Бровар Київ0:1Рух Винники
     Тур 30 
      27-04-2018 
       Волинь Луцьк2:0Геліос Харків
      28-04-2018 
       Колос Ковалівка1:1Арсенал-Київ Київ
       Жемчужина Одеса0:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Авангард Краматорськ2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Балкани с.Зоря1:1ФК Суми -
       Десна Чернігів4:1Кремінь Кременчук
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:2Оболонь Бровар Київ
       Рух Винники3:3МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Полтава -2:0Інгулець Петрове
     Тур 31 
      02-05-2018 
       Волинь Луцьк0:1Колос Ковалівка
       Геліос Харків0:2ФК Полтава -
       Інгулець Петрове1:0Рух Винники
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Оболонь Бровар Київ0:2Десна Чернігів
       Кремінь Кременчук1:1Балкани с.Зоря
       ФК Суми -2:1Авангард Краматорськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Жемчужина Одеса
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Арсенал-Київ Київ
     Тур 32 
      06-05-2018 
       Колос Ковалівка1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Жемчужина Одеса0:3ФК Суми -
       Авангард Краматорськ1:0Кремінь Кременчук
       Балкани с.Зоря0:0Оболонь Бровар Київ
       Десна Чернігів3:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Інгулець Петрове
       Рух Винники3:0Геліос Харків
       ФК Полтава -1:0Волинь Луцьк
      07-05-2018 
       Арсенал-Київ Київ2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 33 
      11-05-2018 
       Оболонь Бровар Київ1:1Авангард Краматорськ
      12-05-2018 
       ФК Полтава -1:1Колос Ковалівка
       Волинь Луцьк2:1Рух Винники
       Геліос Харків1:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Інгулець Петрове1:3Десна Чернігів
       МФК Миколаїв Миколаїв0:1Балкани с.Зоря
       Кремінь Кременчук3:0Жемчужина Одеса
       ФК Суми -0:1Арсенал-Київ Київ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
     Тур 34 
      19-05-2018 
       Колос Ковалівка0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:3ФК Суми -
       Арсенал-Київ Київ2:0Кремінь Кременчук
       Жемчужина Одеса0:3Оболонь Бровар Київ
       Авангард Краматорськ2:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Балкани с.Зоря0:1Інгулець Петрове
       Десна Чернігів5:0Геліос Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Волинь Луцьк
       Рух Винники1:0ФК Полтава -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Акименко Олександр Олександрович Інгулець Петрове251232
    Дегтярьов Максим Сергійович ФК Полтава -15130
    Батальський Олександр Анатолійович Арсенал-Київ Київ14032
    Фаворов Денис Володимирович Десна Чернігів13225
    Філіппов Олександр Олександрович Десна Чернігів11329
    Собко Віталій Іванович Авангард Краматорськ10530
    Ковпак Олександр Олександрович ФК Полтава -10026
    Сікорський Ігор Олександрович МФК Миколаїв Миколаїв9132
    Кравченко Сергій Олександрович Геліос Харків9328
    Безбородько Денис Олегович Десна Чернігів9026
    Козлов Артем Андрійович Геліос Харків9032

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook