Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Тернопільської області з футболу серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-09-2017 
       ДЮСШ Бучач0:1ДЮСШ Теребовля
       ДЮСШ Збараж1:2ДЮСШ Підволочиськ
     Тур 2 
      24-09-2017 
       ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль4:2ДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ Козова9:2ДЮСШ Тернопільський р-н
       Олімпія с. Клювинці0:4ДЮСШ Зборів
      25-09-2017 
       ДЮСШ Підволочиськ0:3Медобори с. Зелене
     Тур 3 
      27-09-2017 
       Медобори с. Зелене7:1ДЮСШ Бучач
       ДЮСШ Зборів0:2ДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСШ Збараж0:5ДЮСШ Теребовля
       ДЮСШ Тернопільський р-н3:3Олімпія с. Клювинці
       ДЮСШ Ланівці5:6ДЮСШ Козова
       Козлів ОТГ Козівський р-н0:2ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       Великогаївська ОТГ -1:3Байківці ОТГ -
     Тур 4 
      30-09-2017 
       ДЮСШ Теребовля5:0Байківці ОТГ -
       ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль5:1Великогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Козова4:3Козлів ОТГ Козівський р-н
       Олімпія с. Клювинці1:1ДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ Підволочиськ5:0ДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСШ Бучач5:2ДЮСШ Зборів
       ДЮСШ Збараж1:5Медобори с. Зелене
     Тур 5 
      05-10-2017 
       Медобори с. Зелене5:6ДЮСШ Теребовля
       ДЮСШ Зборів6:1ДЮСШ Збараж
       ДЮСШ Тернопільський р-н1:8ДЮСШ Бучач
       ДЮСШ Ланівці0:7ДЮСШ Підволочиськ
       Козлів ОТГ Козівський р-н2:2Олімпія с. Клювинці
       Великогаївська ОТГ -1:8ДЮСШ Козова
       Байківці ОТГ -1:3ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
     Тур 6 
      10-10-2017 
       ДЮСШ Теребовля3:0ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ Козова6:2Байківці ОТГ -
       Олімпія с. Клювинці1:0Великогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Підволочиськ3:0Козлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ Бучач5:3ДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ Збараж1:0ДЮСШ Тернопільський р-н
       Медобори с. Зелене1:4ДЮСШ Зборів
     Тур 7 
      20-10-2017 
       ДЮСШ Зборів0:4ДЮСШ Теребовля
       ДЮСШ Тернопільський р-н1:4Медобори с. Зелене
       ДЮСШ Ланівці2:1ДЮСШ Збараж
       Козлів ОТГ Козівський р-н0:3ДЮСШ Бучач
       Великогаївська ОТГ -0:8ДЮСШ Підволочиськ
       Байківці ОТГ -2:2Олімпія с. Клювинці
       ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль1:0ДЮСШ Козова
     Тур 8 
      26-10-2017 
       ДЮСШ Теребовля4:0ДЮСШ Козова
       Олімпія с. Клювинці1:2ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ Підволочиськ6:0Байківці ОТГ -
       ДЮСШ Бучач5:0Великогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Збараж1:1Козлів ОТГ Козівський р-н
       Медобори с. Зелене0:0ДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ Зборів9:1ДЮСШ Тернопільський р-н
     Тур 9 
      03-11-2017 
       ДЮСШ Тернопільський р-н0:6ДЮСШ Теребовля
       Козлів ОТГ Козівський р-н1:3Медобори с. Зелене
       Байківці ОТГ -0:0ДЮСШ Бучач
       ДЮСШ Козова2:4Олімпія с. Клювинці
     Тур 10 
      17-11-2017 
       ДЮСШ Теребовля2:1Олімпія с. Клювинці
       ДЮСШ Підволочиськ2:2ДЮСШ Козова
       ДЮСШ Бучач2:0ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ Збараж3:3Байківці ОТГ -
       Медобори с. Зелене3:1Великогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Зборів7:3Козлів ОТГ Козівський р-н
     Тур 11 
      22-11-2017 
       ДЮСШ Ланівці0:4ДЮСШ Теребовля
       Козлів ОТГ Козівський р-н6:0ДЮСШ Тернопільський р-н
       Великогаївська ОТГ -0:9ДЮСШ Зборів
       Байківці ОТГ -Медобори с. Зелене
       ДЮСШ Козова3:0ДЮСШ Бучач
       Олімпія с. Клювинці0:2ДЮСШ Підволочиськ
     Тур 12 
      27-11-2017 
       ДЮСШ Теребовля0:1ДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСШ Бучач7:0Олімпія с. Клювинці
       Медобори с. Зелене0:2ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ Зборів4:0Байківці ОТГ -
       ДЮСШ Тернопільський р-н6:1Великогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Ланівці4:2Козлів ОТГ Козівський р-н
     Тур 13 
      01-12-2017 
       Козлів ОТГ Козівський р-н0:3ДЮСШ Теребовля
       Великогаївська ОТГ -2:8ДЮСШ Ланівці
       Байківці ОТГ -4:3ДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль2:2ДЮСШ Зборів
       ДЮСШ Козова4:2Медобори с. Зелене
       ДЮСШ Підволочиськ0:3ДЮСШ Бучач
     Тур 1 
      18-08-2019 
       Медобори с. ЗеленеОлімпія с. Клювинці
     Тур 2 
       ДЮСШ ТеребовляВеликогаївська ОТГ -
       Байківці ОТГ -Козлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ БучачДЮСШ Збараж
     Тур 1 
       ДЮСШ ЗборівДЮСШ Козова
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ ЛанівціБайківці ОТГ -
       Козлів ОТГ Козівський р-нВеликогаївська ОТГ -
     Тур 9 
       ДЮСШ ЛанівціДЮСШ Зборів
       Великогаївська ОТГ -ДЮСШ Збараж
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільДЮСШ Підволочиськ
     Тур 10 
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСШ Ланівці
     Тур 11 
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільДЮСШ Збараж
     Тур 12 
       ДЮСШ ЗбаражДЮСШ Козова
     Тур 13 
       Олімпія с. КлювинціДЮСШ Збараж
    Коло 2 
     Тур 14 
       ДЮСШ ТеребовляКозлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ ЛанівціВеликогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Тернопільський р-нБайківці ОТГ -
       ДЮСШ ЗборівДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       Медобори с. ЗеленеДЮСШ Козова
       ДЮСШ ЗбаражОлімпія с. Клювинці
       ДЮСШ БучачДЮСШ Підволочиськ
     Тур 15 
       ДЮСШ ПідволочиськДЮСШ Теребовля
       Олімпія с. КлювинціДЮСШ Бучач
       ДЮСШ КозоваДЮСШ Збараж
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільМедобори с. Зелене
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Зборів
       Великогаївська ОТГ -ДЮСШ Тернопільський р-н
       Козлів ОТГ Козівський р-нДЮСШ Ланівці
     Тур 16 
       ДЮСШ ТеребовляДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ Тернопільський р-нКозлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ ЗборівВеликогаївська ОТГ -
       Медобори с. ЗеленеБайківці ОТГ -
       ДЮСШ ЗбаражДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ БучачДЮСШ Козова
       ДЮСШ ПідволочиськОлімпія с. Клювинці
     Тур 17 
       Олімпія с. КлювинціДЮСШ Теребовля
       ДЮСШ КозоваДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільДЮСШ Бучач
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Збараж
       Великогаївська ОТГ -Медобори с. Зелене
       Козлів ОТГ Козівський р-нДЮСШ Зборів
       ДЮСШ ЛанівціДЮСШ Тернопільський р-н
     Тур 18 
       ДЮСШ ТеребовляДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСШ ЗборівДЮСШ Ланівці
       Медобори с. ЗеленеКозлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ ЗбаражВеликогаївська ОТГ -
       ДЮСШ БучачБайківці ОТГ -
       ДЮСШ ПідволочиськДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       Олімпія с. КлювинціДЮСШ Козова
     Тур 19 
       ДЮСШ КозоваДЮСШ Теребовля
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільОлімпія с. Клювинці
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Підволочиськ
       Великогаївська ОТГ -ДЮСШ Бучач
       Козлів ОТГ Козівський р-нДЮСШ Збараж
       ДЮСШ ЛанівціМедобори с. Зелене
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСШ Зборів
     Тур 20 
       ДЮСШ ТеребовляДЮСШ Зборів
       Медобори с. ЗеленеДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСШ ЗбаражДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ БучачКозлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ ПідволочиськВеликогаївська ОТГ -
       Олімпія с. КлювинціБайківці ОТГ -
       ДЮСШ КозоваДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
     Тур 21 
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільДЮСШ Теребовля
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Козова
       Великогаївська ОТГ -Олімпія с. Клювинці
       Козлів ОТГ Козівський р-нДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСШ ЛанівціДЮСШ Бучач
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСШ Збараж
       ДЮСШ ЗборівМедобори с. Зелене
     Тур 22 
       ДЮСШ ТеребовляМедобори с. Зелене
       ДЮСШ ЗбаражДЮСШ Зборів
       ДЮСШ БучачДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСШ ПідволочиськДЮСШ Ланівці
       Олімпія с. КлювинціКозлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ КозоваВеликогаївська ОТГ -
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільБайківці ОТГ -
     Тур 23 
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Теребовля
       Великогаївська ОТГ -ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       Козлів ОТГ Козівський р-нДЮСШ Козова
       ДЮСШ ЛанівціОлімпія с. Клювинці
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСШ ЗборівДЮСШ Бучач
       Медобори с. ЗеленеДЮСШ Збараж
     Тур 24 
       ДЮСШ ТеребовляДЮСШ Збараж
       ДЮСШ БучачМедобори с. Зелене
       ДЮСШ ПідволочиськДЮСШ Зборів
       Олімпія с. КлювинціДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСШ КозоваДЮСШ Ланівці
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільКозлів ОТГ Козівський р-н
       Байківці ОТГ -Великогаївська ОТГ -
     Тур 25 
       Великогаївська ОТГ -ДЮСШ Теребовля
       Козлів ОТГ Козівський р-нБайківці ОТГ -
       ДЮСШ ЛанівціДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСШ Козова
       ДЮСШ ЗборівОлімпія с. Клювинці
       Медобори с. ЗеленеДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСШ ЗбаражДЮСШ Бучач
     Тур 26 
       ДЮСШ ТеребовляДЮСШ Бучач
       ДЮСШ ПідволочиськДЮСШ Збараж
       Олімпія с. КлювинціМедобори с. Зелене
       ДЮСШ КозоваДЮСШ Зборів
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільДЮСШ Тернопільський р-н
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Ланівці
       Великогаївська ОТГ -Козлів ОТГ Козівський р-н
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Купчак Михайло Іванович ДЮСШ Козова23311
    Лупач Ярослав Ярославович ДЮСШ Зборів15110
    Менько Андрій Павлович ДЮСШ Теребовля13012
    Качак Василь Богданович ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль12010
    Форгіль Юрій Іванович Медобори с. Зелене1104
    Янчук Степан Іванович ДЮСШ Ланівці908
    Холод Максим Русланович ДЮСШ Підволочиськ8011
    Крисоватий Віктор Володимирович ДЮСШ Підволочиськ8011
    Савка Роман Ігорович Байківці ОТГ -8010
    Бакун Олександр Йосипович ДЮСШ Бучач7012
    Козуб Максим Ярославович ДЮСШ Підволочиськ7011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook