Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд 2006 р.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      08-05-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ0:3Южанка Херсон
       Легенда-ШВСМ Чернігів5:0Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Нафтохімік-ПНУ Калуш12:00Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Спартак Суми0:6Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Тур 2 
      13-05-2006 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк10:00Зоря-Спартак Луганськ
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ3:1Спартак Суми
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса0:4Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Родина-Ліцей Костопіль0:4Легенда-ШВСМ Чернігів
       Южанка Херсон+:-Житлобуд-1 Харків
     Тур 3 
      17-05-2006 
       Нафтохімік-ПНУ Калуш6:0Зоря-Спартак Луганськ
       Спартак Суми0:7Легенда-ШВСМ Чернігів
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк0:1Житлобуд-1 Харків
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ2:2Южанка Херсон
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса1:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 4 
      27-05-2006 
       Житлобуд-1 Харків7:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 5 
      30-05-2006 
       Спартак Суми1:7Зоря-Спартак Луганськ
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк1:1Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса0:6Житлобуд-1 Харків
     Тур 6 
      04-06-2006 
       Нафтохімік-ПНУ Калуш0:1Житлобуд-1 Харків
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк4:1Родина-Ліцей Костопіль
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ6:1Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-Зоря-Спартак Луганськ
     Тур 4 
      06-06-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ5:2Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 7 
      10-06-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ1:0Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Родина-Ліцей Костопіль2:2Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Южанка Херсон2:5Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Житлобуд-1 Харків16:00Спартак Суми
      11-06-2006 
       Легенда-ШВСМ Чернігів1:0Нафтохімік-ПНУ Калуш
     Тур 5 
      17-06-2006 
       Родина-Ліцей Костопіль2:0Южанка Херсон
     Тур 8 
      25-06-2006 
       Нафтохімік-ПНУ Калуш2:0Родина-Ліцей Костопіль
       Спартак Суми1:1Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-Южанка Херсон
      26-06-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ0:7Житлобуд-1 Харків
     Тур 5 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:6Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 4 
      28-06-2006 
       Южанка Херсон8:1Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
     Тур 9 
      30-06-2006 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:1Зоря-Спартак Луганськ
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса0:2Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Южанка Херсон1:3Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Житлобуд-1 Харків1:2Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 1 
      23-07-2006 
       Житлобуд-1 Харків2:0Родина-Ліцей Костопіль
    Коло 2 
     Тур 15 
      24-07-2006 
       Южанка Херсон1:3Зоря-Спартак Луганськ
       Родина-Ліцей Костопіль0:9Житлобуд-1 Харків
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса0:7Легенда-ШВСМ Чернігів
      25-07-2006 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:2Нафтохімік-ПНУ Калуш
     Тур 16 
      03-08-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ0:2Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Нафтохімік-ПНУ Калуш11:00Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-Родина-Ліцей Костопіль
       Житлобуд-1 Харків7:0Южанка Херсон
     Тур 12 
      08-08-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ0:8Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Житлобуд-1 Харків2:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Южанка Херсон+:-Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Родина-Ліцей Костопіль+:-Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
     Тур 17 
      11-08-2006 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Тур 13 
      13-08-2006 
       Родина-Ліцей Костопіль2:1Зоря-Спартак Луганськ
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса1:3Южанка Херсон
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ3:5Житлобуд-1 Харків
     Тур 14 
      17-08-2006 
       Нафтохімік-ПНУ Калуш2:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Легенда-ШВСМ Чернігів3:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Житлобуд-1 Харків+:-Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Южанка Херсон5:3Родина-Ліцей Костопіль
    Коло 1 
     Тур 4 
      20-08-2006 
       Легенда-ШВСМ Чернігів2:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
    Коло 2 
     Тур 10 
      29-08-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ0:4Легенда-ШВСМ Чернігів
       Житлобуд-1 Харків2:0Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Родина-Ліцей Костопіль+:-Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса+:-Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 11 
      03-09-2006 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк6:0Южанка Херсон
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса+:-Зоря-Спартак Луганськ
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:1Родина-Ліцей Костопіль
       Нафтохімік-ПНУ Калуш1:2Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 17 
      08-09-2006 
       Житлобуд-1 Харків+:-Зоря-Спартак Луганськ
       Южанка Херсон2:7Легенда-ШВСМ Чернігів
    Коло 1 
     Тур 8 
      11-09-2006 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк+:-Атекс-СДЮШОР-16 Київ
    Коло 2 
     Тур 18 
      13-09-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ+:-Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк+:-Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Нафтохімік-ПНУ Калуш+:-Южанка Херсон
     Тур 17 
      03-10-2006 
       Родина-Ліцей Костопіль2:1Нафтохімік-ПНУ Калуш
     Тур 18 
      04-10-2006 
       Легенда-ШВСМ Чернігів1:1Житлобуд-1 Харків
     Тур 13 
      17-11-2006 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк+:-Легенда-ШВСМ Чернігів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ботюк Христина Олександрівна Нафтохімік-ПНУ Калуш22015
    Знайдзьонава Аксана Валєр'євна Нафтохімік-ПНУ Калуш12015
    Корнієвець Юлія Геннадіївна Легенда-ШВСМ Чернігів12010
    Михайленко Галина Михайлівна Житлобуд-1 Харків12311
    Нестеренко Таісія Григорівна Житлобуд-1 Харків8011
    Ішутіна(Генералова) Катерина Валеріївна Донеччанка-ЦПОР Донецьк8012
    Бойченко Ольга Володимирівна Южанка Херсон837
    Певна Олена Сергіївна Донеччанка-ЦПОР Донецьк6012
    Ємельянова Юлія Іванівна Южанка Херсон628
    Романенко Тетяна Олександрівна Южанка Херсон6012
    Бондаренко Ірина Олександрівна Легенда-ШВСМ Чернігів6012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook