Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд 2009 р.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2009 
       Житлобуд-1 Харків-:+Ятрань-Берестівець Умань
       Родина-Ліцей Костопіль0:0Іллічівка Маріуполь
     Тур 2 
      01-05-2009 
       Іллічівка Маріуполь3:2Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Ятрань-Берестівець Умань1:1Родина-Ліцей Костопіль
      04-05-2009 
       Легенда-ШВСМ Чернігів5:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 3 
      11-05-2009 
       Житлобуд-1 Харків0:1Легенда-ШВСМ Чернігів
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк2:0Ятрань-Берестівець Умань
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:0Іллічівка Маріуполь
     Тур 4 
      16-05-2009 
       Легенда-ШВСМ Чернігів1:0Іллічівка Маріуполь
       Ятрань-Берестівець Умань1:3Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Житлобуд-1 Харків3:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 5 
      23-05-2009 
       Легенда-ШВСМ Чернігів6:0Родина-Ліцей Костопіль
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк0:2Житлобуд-1 Харків
       Іллічівка Маріуполь5:0Ятрань-Берестівець Умань
     Тур 6 
      31-05-2009 
       Родина-Ліцей Костопіль1:2Донеччанка-ЦПОР Донецьк
      02-06-2009 
       Легенда-ШВСМ Чернігів9:0Ятрань-Берестівець Умань
       Житлобуд-1 Харків11:00Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 7 
      09-06-2009 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк1:2Легенда-ШВСМ Чернігів
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:2Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 1 
      14-06-2009 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк4:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 7 
       Іллічівка Маріуполь1:2Житлобуд-1 Харків
    Коло 2 
     Тур 11 
      20-06-2009 
       Родина-Ліцей Костопіль0:5Житлобуд-1 Харків
     Тур 8 
      12-07-2009 
       Ятрань-Берестівець Умань0:3Житлобуд-1 Харків
      27-07-2009 
       Іллічівка Маріуполь+:-Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 9 
      08-08-2009 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:9Легенда-ШВСМ Чернігів
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк0:1Іллічівка Маріуполь
     Тур 10 
      14-08-2009 
       Легенда-ШВСМ Чернігів3:0Житлобуд-1 Харків
       Ятрань-Берестівець Умань1:3Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Іллічівка Маріуполь6:1Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 12 
      12-09-2009 
       Житлобуд-1 Харків1:1Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Тур 11 
      14-09-2009 
       Іллічівка Маріуполь2:1Легенда-ШВСМ Чернігів
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:1Ятрань-Берестівець Умань
     Тур 12 
      28-09-2009 
       Родина-Ліцей Костопіль0:4Легенда-ШВСМ Чернігів
       Ятрань-Берестівець Умань2:7Іллічівка Маріуполь
     Тур 13 
      05-10-2009 
       Ятрань-Берестівець Умань0:2Легенда-ШВСМ Чернігів
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк4:1Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 8 
      10-10-2009 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:2Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Тур 9 
      11-10-2009 
       Родина-Ліцей Костопіль1:1Ятрань-Берестівець Умань
     Тур 14 
      15-10-2009 
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Родина-Ліцей Костопіль5:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Житлобуд-1 Харків4:1Іллічівка Маріуполь
     Тур 13 
      18-10-2009 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:8Житлобуд-1 Харків
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Михайленко Галина Михайлівна Житлобуд-1 Харків12012
    Корнієвець Юлія Геннадіївна Легенда-ШВСМ Чернігів906
    Яковишин Оксана Василівна Легенда-ШВСМ Чернігів8011
    Ходирєва Олена Олександрівна Легенда-ШВСМ Чернігів8110
    Бойченко Ольга Володимирівна Легенда-ШВСМ Чернігів7010
    Гнидюк Юлія Миколаївна Легенда-ШВСМ Чернігів5011
    Філенко Анастасія Сергіївна Донеччанка-ЦПОР Донецьк5010
    Громовська Тетяна Григорівна Донеччанка-ЦПОР Донецьк5010
    Басанська Ольга Олександрівна Житлобуд-1 Харків4010
    Татаринава Ганна Васільєвна Житлобуд-1 Харків4011
    Кулаковська Каріна Леонідівна Іллічівка Маріуполь4010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook