Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України серед жіночих команд

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-04-2017 
       Легенда-ШВСМ Чернігів0:0Ятрань-Берестівець Умань
       Пантери Умань4:1Атекс-СДЮШОР-16 Київ
      22-04-2017 
       Родина-Ліцей Костопіль0:2Житлобуд-1 Харків
     Тур 2 
      28-04-2017 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:7Легенда-ШВСМ Чернігів
      29-04-2017 
       Єдність-ШВСМ с.Плиски2:1Родина-Ліцей Костопіль
      30-04-2017 
       Ятрань-Берестівець Умань0:5Житлобуд-2 Харків
       Житлобуд-1 Харків9:0Злагода-Дніпро-1 Дніпро
     Тур 3 
      05-05-2017 
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро2:0Єдність-ШВСМ с.Плиски
       Житлобуд-2 Харків9:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Легенда-ШВСМ Чернігів3:0Пантери Умань
      06-05-2017 
       Родина-Ліцей Костопіль0:0Ятрань-Берестівець Умань
     Тур 4 
      10-05-2017 
       Пантери Умань0:1Житлобуд-2 Харків
       Єдність-ШВСМ с.Плиски0:2Житлобуд-1 Харків
      11-05-2017 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ2:2Родина-Ліцей Костопіль
      12-05-2017 
       Ятрань-Берестівець Умань2:1Злагода-Дніпро-1 Дніпро
     Тур 5 
      19-05-2017 
       Житлобуд-1 Харків3:0Ятрань-Берестівець Умань
      24-05-2017 
       Родина-Ліцей Костопіль1:4Пантери Умань
       Житлобуд-2 Харків5:2Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 6 
      26-05-2017 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:17Житлобуд-1 Харків
       Ятрань-Берестівець Умань2:1Єдність-ШВСМ с.Плиски
      28-05-2017 
       Пантери Умань1:1Злагода-Дніпро-1 Дніпро
      29-05-2017 
       Легенда-ШВСМ Чернігів3:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 1 
      31-05-2017 
       Житлобуд-2 Харків6:1Єдність-ШВСМ с.Плиски
     Тур 9 
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро3:1Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 7 
      02-06-2017 
       Житлобуд-1 Харків7:1Пантери Умань
      04-06-2017 
       Родина-Ліцей Костопіль0:6Житлобуд-2 Харків
       Єдність-ШВСМ с.Плиски5:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 5 
      12-06-2017 
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро4:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 8 
      15-06-2017 
       Легенда-ШВСМ Чернігів1:1Житлобуд-1 Харків
      16-06-2017 
       Житлобуд-2 Харків7:0Злагода-Дніпро-1 Дніпро
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:5Ятрань-Берестівець Умань
      18-06-2017 
       Пантери Умань1:0Єдність-ШВСМ с.Плиски
     Тур 7 
      19-06-2017 
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро0:3Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 9 
      23-06-2017 
       Житлобуд-1 Харків1:3Житлобуд-2 Харків
      24-06-2017 
       Єдність-ШВСМ с.Плиски1:6Легенда-ШВСМ Чернігів
      25-06-2017 
       Ятрань-Берестівець Умань0:0Пантери Умань
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Вороніна Ганна Сергіївна Житлобуд-1 Харків1008
    Малахова Яна Олександрівна Житлобуд-2 Харків908
    Овдійчук Ольга Вікторівна Житлобуд-1 Харків807
    Андрухів Вероніка Михайлівна Житлобуд-2 Харків808
    Шматко Людмила Дмитрівна Легенда-ШВСМ Чернігів708
    Михайлюк Марія Миколаївна Легенда-ШВСМ Чернігів618
    Нестеренко Таісія Григорівна Житлобуд-1 Харків608
    Костюченко Єлізавета Михайлівна Житлобуд-1 Харків528
    Дятел Віра Григорівна Житлобуд-2 Харків408
    Калініна Яна Миколаївна Житлобуд-2 Харків408
    Тараканова Валентина Юріївна Злагода-Дніпро-1 Дніпро408

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook