Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України серед жіночих команд

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 5 
      10-08-2017 
       Родина-Ліцей Костопіль0:7Житлобуд-2 Харків
     Тур 1 
      18-08-2017 
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро0:3Легенда-ШВСМ Чернігів
      19-08-2017 
       Житлобуд-2 Харків7:0Пантери Умань
       Родина-Ліцей Костопіль1:10Житлобуд-1 Харків
      20-08-2017 
       Ятрань-Берестівець Умань5:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 2 
      24-08-2017 
       Пантери Умань1:3Житлобуд-1 Харків
      25-08-2017 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:3Злагода-Дніпро-1 Дніпро
       Ладомир Володимир-Волинський1:4Ятрань-Берестівець Умань
      26-08-2017 
       Легенда-ШВСМ Чернігів2:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 5 
      29-08-2017 
       Житлобуд-1 Харків7:0Ладомир Володимир-Волинський
     Тур 8 
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро2:1Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 7 
      30-08-2017 
       Родина-Ліцей Костопіль0:0Ятрань-Берестівець Умань
     Тур 3 
      01-09-2017 
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро1:1Ладомир Володимир-Волинський
      02-09-2017 
       Єдність-ШВСМ с.Плиски1:0Пантери Умань
       Родина-Ліцей Костопіль4:1Атекс-СДЮШОР-16 Київ
      03-09-2017 
       Ятрань-Берестівець Умань0:1Житлобуд-2 Харків
       Житлобуд-1 Харків4:0Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 2 
      06-09-2017 
       Житлобуд-2 Харків8:0Єдність-ШВСМ с.Плиски
     Тур 4 
      09-09-2017 
       Пантери Умань1:4Легенда-ШВСМ Чернігів
       Єдність-ШВСМ с.Плиски0:2Ятрань-Берестівець Умань
      10-09-2017 
       Житлобуд-2 Харків8:0Злагода-Дніпро-1 Дніпро
     Тур 5 
      15-09-2017 
       Ятрань-Берестівець Умань3:1Пантери Умань
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро1:1Єдність-ШВСМ с.Плиски
     Тур 4 
      16-09-2017 
       Ладомир Володимир-Волинський2:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 5 
       Легенда-ШВСМ Чернігів17:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 6 
      22-09-2017 
       Житлобуд-2 Харків1:3Житлобуд-1 Харків
       Єдність-ШВСМ с.Плиски1:0Родина-Ліцей Костопіль
       Ятрань-Берестівець Умань1:1Злагода-Дніпро-1 Дніпро
      24-09-2017 
       Пантери Умань9:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Ладомир Володимир-Волинський1:2Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 7 
      29-09-2017 
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро0:5Пантери Умань
       Житлобуд-1 Харків5:0Єдність-ШВСМ с.Плиски
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:9Ладомир Володимир-Волинський
      30-09-2017 
       Легенда-ШВСМ Чернігів1:4Житлобуд-2 Харків
     Тур 8 
      06-10-2017 
       Ятрань-Берестівець Умань1:2Житлобуд-1 Харків
      07-10-2017 
       Єдність-ШВСМ с.Плиски2:2Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 1 
      11-10-2017 
       Єдність-ШВСМ с.Плиски1:2Ладомир Володимир-Волинський
     Тур 9 
      13-10-2017 
       Житлобуд-1 Харків11:0Злагода-Дніпро-1 Дніпро
      14-10-2017 
       Легенда-ШВСМ Чернігів0:0Ятрань-Берестівець Умань
      15-10-2017 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:4Єдність-ШВСМ с.Плиски
       Ладомир Володимир-Волинський0:5Житлобуд-2 Харків
     Тур 4 
      26-10-2017 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:10Житлобуд-1 Харків
     Тур 8 
      04-11-2017 
       Пантери Умань5:1Ладомир Володимир-Волинський
     Тур 9 
      08-11-2017 
       Родина-Ліцей Костопіль0:3Пантери Умань
     Тур 8 
      17-11-2017 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:22Житлобуд-2 Харків
    Коло 2 
     Тур 10 
      23-03-2018 
       Житлобуд-1 Харків11:0Родина-Ліцей Костопіль
      24-03-2018 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ2:5Ятрань-Берестівець Умань
       Легенда-ШВСМ Чернігів2:0Злагода-Дніпро-1 Дніпро
      25-03-2018 
       Пантери Умань0:2Житлобуд-2 Харків
      04-04-2018 
       Ладомир Володимир-Волинський1:0Єдність-ШВСМ с.Плиски
     Тур 11 
      28-03-2018 
       Житлобуд-1 Харків9:0Пантери Умань
       Єдність-ШВСМ с.Плиски1:3Житлобуд-2 Харків
      30-03-2018 
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро2:1Атекс-СДЮШОР-16 Київ
      01-04-2018 
       Ятрань-Берестівець Умань1:1Ладомир Володимир-Волинський
      23-05-2018 
       Родина-Ліцей Костопіль1:2Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 12 
      13-04-2018 
       Пантери Умань1:1Єдність-ШВСМ с.Плиски
       Житлобуд-2 Харків4:0Ятрань-Берестівець Умань
       Легенда-ШВСМ Чернігів0:1Житлобуд-1 Харків
      14-04-2018 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:0Родина-Ліцей Костопіль
      15-04-2018 
       Ладомир Володимир-Волинський0:2Злагода-Дніпро-1 Дніпро
     Тур 13 
      20-04-2018 
       Житлобуд-1 Харків15:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро0:6Житлобуд-2 Харків
      21-04-2018 
       Родина-Ліцей Костопіль1:1Ладомир Володимир-Волинський
      22-04-2018 
       Легенда-ШВСМ Чернігів5:2Пантери Умань
       Ятрань-Берестівець Умань2:0Єдність-ШВСМ с.Плиски
     Тур 14 
      28-04-2018 
       Єдність-ШВСМ с.Плиски3:0Злагода-Дніпро-1 Дніпро
       Ладомир Володимир-Волинський0:3Житлобуд-1 Харків
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:5Легенда-ШВСМ Чернігів
      29-04-2018 
       Пантери Умань1:2Ятрань-Берестівець Умань
       Житлобуд-2 Харків8:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 15 
      04-04-2018 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:2Пантери Умань
      18-04-2018 
       Легенда-ШВСМ Чернігів4:2Ладомир Володимир-Волинський
       Родина-Ліцей Костопіль0:2Єдність-ШВСМ с.Плиски
      04-05-2018 
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро0:3Ятрань-Берестівець Умань
      05-05-2018 
       Житлобуд-1 Харків0:0Житлобуд-2 Харків
     Тур 16 
      13-05-2018 
       Пантери Умань0:2Злагода-Дніпро-1 Дніпро
       Ятрань-Берестівець Умань1:0Родина-Ліцей Костопіль
      12-05-2018 
       Єдність-ШВСМ с.Плиски0:3Житлобуд-1 Харків
      13-05-2018 
       Житлобуд-2 Харків7:0Легенда-ШВСМ Чернігів
       Ладомир Володимир-Волинський4:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 17 
      19-05-2018 
       Ладомир Володимир-Волинський2:5Пантери Умань
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:3Житлобуд-2 Харків
       Легенда-ШВСМ Чернігів2:0Єдність-ШВСМ с.Плиски
       Житлобуд-1 Харків6:0Ятрань-Берестівець Умань
      20-05-2018 
       Родина-Ліцей Костопіль1:1Злагода-Дніпро-1 Дніпро
     Тур 18 
      27-05-2018 
       Пантери Умань1:1Родина-Ліцей Костопіль
       Злагода-Дніпро-1 Дніпро0:7Житлобуд-1 Харків
       Ятрань-Берестівець Умань1:0Легенда-ШВСМ Чернігів
       Єдність-ШВСМ с.Плиски4:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Житлобуд-2 Харків8:0Ладомир Володимир-Волинський
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Овдійчук Ольга Вікторівна Житлобуд-1 Харків28318
    Калініна Яна Миколаївна Житлобуд-2 Харків27017
    Вороніна Ганна Сергіївна Житлобуд-1 Харків23018
    Михайлюк Марія Миколаївна Легенда-ШВСМ Чернігів18015
    Білокур Оксана Анатоліївна Пантери Умань15018
    Андрухів Вероніка Михайлівна Житлобуд-2 Харків11017
    Лимар Олена Володимирівна Легенда-ШВСМ Чернігів10017
    Шевчук Юлія Володимирівна Житлобуд-1 Харків10016
    Нестеренко Таісія Григорівна Житлобуд-1 Харків10016
    Апанащенко Дар'я Олександрівна Житлобуд-1 Харків1019
    Дятел Віра Григорівна Житлобуд-2 Харків9015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook