Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат України 2018/2019 Перша ліга U17 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2018 
       ФК Калуш -0:1ДЮСШ Тячів
       Покрова Львів1:0Галичина Львів
       Ніка І.-Франківськ2:1УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       МФА Мукачево5:1Ураган Івано-Франківськ
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ0:3ФК Миколаїв -
     Тур 2 
      16-09-2018 
       ДЮСШ Тячів2:1ФК Миколаїв -
       Рух Винники Львівська0:0ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н1:4МФА Мукачево
       Галичина Львів4:0Ніка І.-Франківськ
       ФК Калуш -1:4Покрова Львів
     Тур 3 
      20-09-2018 
       Покрова Львів9:0ДЮСШ Тячів
       Ніка І.-Франківськ3:0ФК Калуш -
       МФА Мукачево3:1Галичина Львів
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ1:1Ураган Івано-Франківськ
       ФК Миколаїв -2:3Рух Винники Львівська
     Тур 4 
      23-09-2018 
       ДЮСШ Тячів0:1Рух Винники Львівська
       Ураган Івано-Франківськ4:2ФК Миколаїв -
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н2:1ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       ФК Калуш -0:7МФА Мукачево
       Покрова Львів0:2Ніка І.-Франківськ
     Тур 5 
      30-09-2018 
       Ніка І.-Франківськ5:0ДЮСШ Тячів
       МФА Мукачево5:1Покрова Львів
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ1:1Галичина Львів
       ФК Миколаїв -1:2УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Рух Винники Львівська3:1Ураган Івано-Франківськ
     Тур 6 
      04-10-2018 
       ДЮСШ Тячів0:1Ураган Івано-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н2:0Рух Винники Львівська
       Галичина Львів1:3ФК Миколаїв -
       ФК Калуш -0:2ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ2:0МФА Мукачево
     Тур 7 
      07-10-2018 
       МФА Мукачево8:0ДЮСШ Тячів
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ0:1Покрова Львів
       ФК Миколаїв -4:0ФК Калуш -
       Рух Винники Львівська1:2Галичина Львів
       Ураган Івано-Франківськ0:2УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
     Тур 8 
      14-10-2018 
       ДЮСШ Тячів0:1УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Галичина Львів0:0Ураган Івано-Франківськ
       ФК Калуш -0:3Рух Винники Львівська
       Покрова Львів3:1ФК Миколаїв -
       Ніка І.-Франківськ5:2ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 14 
      17-10-2018 
       Галичина Львів1:1МФА Мукачево
    Коло 1 
     Тур 9 
      21-10-2018 
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ0:9МФА Мукачево
       ФК Миколаїв -1:3Ніка І.-Франківськ
       Рух Винники Львівська0:2Покрова Львів
       Ураган Івано-Франківськ6:1ФК Калуш -
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н2:1Галичина Львів
     Тур 10 
      25-10-2018 
       ДЮСШ Тячів1:2Галичина Львів
       ФК Калуш -2:5УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Покрова Львів2:2Ураган Івано-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ3:1Рух Винники Львівська
       МФА Мукачево7:0ФК Миколаїв -
     Тур 11 
      28-10-2018 
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ2:2ДЮСШ Тячів
       Рух Винники Львівська0:3МФА Мукачево
       Ураган Івано-Франківськ1:4Ніка І.-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н4:0Покрова Львів
       Галичина Львів9:1ФК Калуш -
    Коло 2 
     Тур 12 
      04-11-2018 
       ДЮСШ Тячів3:1ФК Калуш -
       Галичина Львів0:3Покрова Львів
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:0Ніка І.-Франківськ
       Ураган Івано-Франківськ0:10МФА Мукачево
       ФК Миколаїв -1:0ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
     Тур 13 
      07-11-2018 
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ3:0Рух Винники Львівська
      08-11-2018 
       ФК Миколаїв -3:0ДЮСШ Тячів
       МФА Мукачево8:1УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Ніка І.-Франківськ4:0Галичина Львів
       Покрова Львів7:0ФК Калуш -
     Тур 14 
      11-11-2018 
       ДЮСШ Тячів2:1Покрова Львів
       ФК Калуш -2:5Ніка І.-Франківськ
       Ураган Івано-Франківськ5:0ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
      13-11-2018 
       Рух Винники Львівська2:1ФК Миколаїв -
     Тур 15 
      14-04-2019 
       Рух Винники Львівська3:0ДЮСШ Тячів
       ФК Миколаїв -0:0Ураган Івано-Франківськ
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ1:3УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       МФА Мукачево5:0ФК Калуш -
       Ніка І.-Франківськ2:2Покрова Львів
     Тур 16 
      21-04-2019 
       ДЮСШ Тячів1:4Ніка І.-Франківськ
       Покрова Львів1:5МФА Мукачево
       Галичина Львів2:0ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н2:2ФК Миколаїв -
       Ураган Івано-Франківськ2:2Рух Винники Львівська
     Тур 17 
      26-04-2019 
       Ураган Івано-Франківськ7:2ДЮСШ Тячів
       Рух Винники Львівська1:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       ФК Миколаїв -3:0Галичина Львів
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ1:1ФК Калуш -
       МФА Мукачево4:0Ніка І.-Франківськ
     Тур 18 
      05-05-2019 
       ДЮСШ Тячів1:2МФА Мукачево
       Покрова Львів1:0ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       ФК Калуш -3:3ФК Миколаїв -
       Галичина Львів0:0Рух Винники Львівська
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н4:1Ураган Івано-Франківськ
     Тур 19 
      09-05-2019 
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н4:1ДЮСШ Тячів
       Ураган Івано-Франківськ5:1Галичина Львів
       Рух Винники Львівська4:1ФК Калуш -
       ФК Миколаїв -6:1Покрова Львів
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ0:2Ніка І.-Франківськ
     Тур 20 
      12-05-2019 
       МФА Мукачево6:0ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ2:0ФК Миколаїв -
       Покрова Львів1:0Рух Винники Львівська
       ФК Калуш -3:2Ураган Івано-Франківськ
       Галичина Львів1:1УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
     Тур 21 
      19-05-2019 
       Галичина Львів2:1ДЮСШ Тячів
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н4:3ФК Калуш -
       Ураган Івано-Франківськ4:1Покрова Львів
       Рух Винники Львівська0:2Ніка І.-Франківськ
       ФК Миколаїв -1:2МФА Мукачево
     Тур 22 
      26-05-2019 
       ДЮСШ Тячів2:3ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       МФА Мукачево6:0Рух Винники Львівська
       Ніка І.-Франківськ4:1Ураган Івано-Франківськ
       Покрова Львів0:2УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       ФК Калуш -0:1Галичина Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Нерух Віталій Олександрович МФА Мукачево20116
    Семчишин Дмитро Вікторович Ніка І.-Франківськ17119
    Курдибанський Владислав Богданович ФК Миколаїв -16017
    Боднарук Іван Михайлович МФА Мукачево11016
    Герасименко Андрій Юрійович МФА Мукачево10119
    Повхан Іван Євгенійович УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н9019
    Максимець Максим Андрійович УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н9012
    Гончар Нікіта Володимирович МФА Мукачево9011
    Криськів Андрій Мар'янович УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н908
    Курилів Юрій Олегович Ураган Івано-Франківськ9015
    Климишин Назар Романович Покрова Львів9212

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook