Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2018/2019 Перша ліга U15 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2018 
       ФК Калуш -8:1ДЮСШ Тячів
       Покрова Львів0:0Галичина Львів
       Ніка І.-Франківськ2:4УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       МФА Мукачево12:0Ураган Івано-Франківськ
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ3:0ФК Миколаїв -
     Тур 2 
      16-09-2018 
       ДЮСШ Тячів6:0ФК Миколаїв -
       Рух Винники Львівська2:1ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:1МФА Мукачево
       Галичина Львів3:0Ніка І.-Франківськ
       ФК Калуш -2:1Покрова Львів
     Тур 3 
      20-09-2018 
       Покрова Львів5:0ДЮСШ Тячів
       Ніка І.-Франківськ3:1ФК Калуш -
       МФА Мукачево1:1Галичина Львів
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ5:0Ураган Івано-Франківськ
       ФК Миколаїв -0:13Рух Винники Львівська
     Тур 4 
      23-09-2018 
       ДЮСШ Тячів2:7Рух Винники Львівська
       Ураган Івано-Франківськ3:1ФК Миколаїв -
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:0ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       ФК Калуш -1:4МФА Мукачево
       Покрова Львів1:4Ніка І.-Франківськ
     Тур 5 
      30-09-2018 
       Ніка І.-Франківськ4:1ДЮСШ Тячів
       МФА Мукачево2:1Покрова Львів
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ1:1Галичина Львів
       ФК Миколаїв -0:3УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Рух Винники Львівська12:0Ураган Івано-Франківськ
     Тур 6 
      04-10-2018 
       ДЮСШ Тячів1:1Ураган Івано-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н3:2Рух Винники Львівська
       Галичина Львів4:0ФК Миколаїв -
       ФК Калуш -3:0ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ0:3МФА Мукачево
     Тур 7 
      07-10-2018 
       МФА Мукачево8:0ДЮСШ Тячів
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ4:1Покрова Львів
       ФК Миколаїв -1:3ФК Калуш -
       Рух Винники Львівська3:1Галичина Львів
       Ураган Івано-Франківськ0:7УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
     Тур 8 
      14-10-2018 
       ДЮСШ Тячів3:4УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Галичина Львів6:0Ураган Івано-Франківськ
       ФК Калуш -2:0Рух Винники Львівська
       Покрова Львів8:3ФК Миколаїв -
       Ніка І.-Франківськ0:0ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 14 
      17-10-2018 
       Галичина Львів1:0МФА Мукачево
    Коло 1 
     Тур 9 
      21-10-2018 
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ1:1МФА Мукачево
       ФК Миколаїв -2:9Ніка І.-Франківськ
       Рух Винники Львівська2:0Покрова Львів
       Ураган Івано-Франківськ0:3ФК Калуш -
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н1:0Галичина Львів
     Тур 10 
      25-10-2018 
       ДЮСШ Тячів1:6Галичина Львів
       ФК Калуш -1:1УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Покрова Львів4:0Ураган Івано-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ0:1Рух Винники Львівська
       МФА Мукачево12:0ФК Миколаїв -
     Тур 11 
      28-10-2018 
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ6:1ДЮСШ Тячів
       Рух Винники Львівська0:4МФА Мукачево
       Ураган Івано-Франківськ0:5Ніка І.-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н1:1Покрова Львів
       Галичина Львів5:0ФК Калуш -
    Коло 2 
     Тур 12 
      04-11-2018 
       ДЮСШ Тячів0:1ФК Калуш -
       Галичина Львів4:0Покрова Львів
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:0Ніка І.-Франківськ
       Ураган Івано-Франківськ0:10МФА Мукачево
       ФК Миколаїв -2:0ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
     Тур 13 
      07-11-2018 
       ДЮСШ-3 Івано-Франківськ1:1Рух Винники Львівська
      08-11-2018 
       ФК Миколаїв -0:2ДЮСШ Тячів
       МФА Мукачево3:2УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Ніка І.-Франківськ0:2Галичина Львів
       Покрова Львів1:5ФК Калуш -
     Тур 14 
      11-11-2018 
       ДЮСШ Тячів0:2Покрова Львів
       ФК Калуш -1:0Ніка І.-Франківськ
       Ураган Івано-Франківськ0:4ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
      13-11-2018 
       Рух Винники Львівська3:0ФК Миколаїв -
     Тур 15 
      14-04-2019 
       Рух Винники ЛьвівськаДЮСШ Тячів
       ФК Миколаїв -Ураган Івано-Франківськ
       ДЮСШ-3 Івано-ФранківськУРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       МФА МукачевоФК Калуш -
       Ніка І.-ФранківськПокрова Львів
     Тур 16 
      21-04-2019 
       ДЮСШ ТячівНіка І.-Франківськ
       Покрова ЛьвівМФА Мукачево
       Галичина ЛьвівДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-нФК Миколаїв -
       Ураган Івано-ФранківськРух Винники Львівська
     Тур 17 
      26-04-2019 
       Ураган Івано-ФранківськДЮСШ Тячів
       Рух Винники ЛьвівськаУРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       ФК Миколаїв -Галичина Львів
       ДЮСШ-3 Івано-ФранківськФК Калуш -
       МФА МукачевоНіка І.-Франківськ
     Тур 18 
      05-05-2019 
       ДЮСШ ТячівМФА Мукачево
       Покрова ЛьвівДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       ФК Калуш -ФК Миколаїв -
       Галичина ЛьвівРух Винники Львівська
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-нУраган Івано-Франківськ
     Тур 19 
      09-05-2019 
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-нДЮСШ Тячів
       Ураган Івано-ФранківськГаличина Львів
       Рух Винники ЛьвівськаФК Калуш -
       ФК Миколаїв -Покрова Львів
       ДЮСШ-3 Івано-ФранківськНіка І.-Франківськ
     Тур 20 
      12-05-2019 
       МФА МукачевоДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       Ніка І.-ФранківськФК Миколаїв -
       Покрова ЛьвівРух Винники Львівська
       ФК Калуш -Ураган Івано-Франківськ
       Галичина ЛьвівУРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
     Тур 21 
      19-05-2019 
       Галичина ЛьвівДЮСШ Тячів
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-нФК Калуш -
       Ураган Івано-ФранківськПокрова Львів
       Рух Винники ЛьвівськаНіка І.-Франківськ
       ФК Миколаїв -МФА Мукачево
     Тур 22 
      26-05-2019 
       ДЮСШ ТячівДЮСШ-3 Івано-Франківськ
       МФА МукачевоРух Винники Львівська
       Ніка І.-ФранківськУраган Івано-Франківськ
       Покрова ЛьвівУРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       ФК Калуш -Галичина Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сньозик Анатолій МФА Мукачево23111
    Тимочко Максим Євгенович Рух Винники Львівська11110
    Шанко Даніел Євгенійович МФА Мукачево909
    Запорожан Дамін Андрійович ДЮСШ Тячів9013
    Олексин Іван Ігорович ДЮСШ-3 Івано-Франківськ9113
    Согор Назар Степанович Рух Винники Львівська8111
    Звір Устим Тарасович Рух Винники Львівська7012
    Пенгрин Іван Мар'янович ДЮСШ-3 Івано-Франківськ7010
    Лесів Андрій Олександрович ФК Калуш -7012
    Попадюк Артем Олегович ФК Калуш -7011
    Цар Костянтин Андрійович Рух Винники Львівська7010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook