Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-07-2018 
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:1Балкани с.Зоря
      21-07-2018 
       Інгулець Петрове2:4Авангард Краматорськ
       Колос Ковалівка4:0Кобра Харків
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Оболонь Бровар Київ
       Рух Винники1:3СК Дніпро-1 -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2ФК Суми -
      22-07-2018 
       Зірка Кропивницький0:2Волинь Луцьк
       Металіст 1925 Харків2:0Агробізнес Волочиськ
     Тур 2 
      28-07-2018 
       Волинь Луцьк2:0Металіст 1925 Харків
       ФК Суми -3:1Зірка Кропивницький
       СК Дніпро-1 -6:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кобра Харків0:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Балкани с.Зоря0:0Колос Ковалівка
       Інгулець Петрове0:1Прикарпаття Івано-Франківськ
      29-07-2018 
       Авангард Краматорськ0:0Агробізнес Волочиськ
       Оболонь Бровар Київ0:0Рух Винники
     Тур 3 
      03-08-2018 
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:1Авангард Краматорськ
      04-08-2018 
       Колос Ковалівка0:0Інгулець Петрове
       Рух Винники2:1Кобра Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Оболонь Бровар Київ
       Зірка Кропивницький0:2СК Дніпро-1 -
       Агробізнес Волочиськ0:2Волинь Луцьк
      05-08-2018 
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Балкани с.Зоря
       Металіст 1925 Харків4:1ФК Суми -
     Тур 4 
      10-08-2018 
       Авангард Краматорськ0:1Волинь Луцьк
       ФК Суми -1:1Агробізнес Волочиськ
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:1Колос Ковалівка
      11-08-2018 
       СК Дніпро-1 -0:2Металіст 1925 Харків
       Балкани с.Зоря2:1Рух Винники
       Інгулець Петрове2:0МФК Миколаїв Миколаїв
      12-08-2018 
       Оболонь Бровар Київ1:0Зірка Кропивницький
     Тур 5 
      17-08-2018 
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
      18-08-2018 
       Колос Ковалівка2:2Авангард Краматорськ
       Рух Винники0:1Інгулець Петрове
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Балкани с.Зоря
       Металіст 1925 Харків0:1Оболонь Бровар Київ
       Агробізнес Волочиськ0:1СК Дніпро-1 -
       Волинь Луцьк3:0ФК Суми -
     Тур 6 
      26-08-2018 
       Авангард Краматорськ6:0ФК Суми -
       СК Дніпро-1 -5:0Волинь Луцьк
       Балкани с.Зоря3:0Зірка Кропивницький
       Інгулець Петрове4:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0Рух Винники
       Колос Ковалівка2:0МФК Миколаїв Миколаїв
      27-08-2018 
       Оболонь Бровар Київ1:0Агробізнес Волочиськ
     Тур 7 
      31-08-2018 
       ФК Суми -0:4СК Дніпро-1 -
      01-09-2018 
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Авангард Краматорськ
       Рух Винники0:2Колос Ковалівка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:2Прикарпаття Івано-Франківськ
       Зірка Кропивницький2:0Інгулець Петрове
      02-09-2018 
       Металіст 1925 Харків3:0Балкани с.Зоря
       Волинь Луцьк2:4Оболонь Бровар Київ
     Тур 8 
      08-09-2018 
       Авангард Краматорськ1:2СК Дніпро-1 -
       Оболонь Бровар Київ0:2ФК Суми -
       Балкани с.Зоря0:0Агробізнес Волочиськ
       Інгулець Петрове1:0Металіст 1925 Харків
       Прикарпаття Івано-Франківськ7:1Зірка Кропивницький
       Колос Ковалівка5:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       МФК Миколаїв Миколаїв4:1Рух Винники
     Тур 9 
      15-09-2018 
       Рух Винники3:3Авангард Краматорськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Зірка Кропивницький0:2Колос Ковалівка
       Металіст 1925 Харків2:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Агробізнес Волочиськ1:2Інгулець Петрове
       Волинь Луцьк4:2Балкани с.Зоря
       СК Дніпро-1 -1:3Оболонь Бровар Київ
     Тур 10 
      21-09-2018 
       Балкани с.Зоря1:1ФК Суми -
       МФК Миколаїв Миколаїв3:1Зірка Кропивницький
      22-09-2018 
       Кобра ХарківСК Дніпро-1 -
       Колос Ковалівка0:0Металіст 1925 Харків
      23-09-2018 
       Оболонь Бровар Київ0:1Авангард Краматорськ
       Інгулець Петрове1:1Волинь Луцьк
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0Агробізнес Волочиськ
       Рух Винники0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 11 
      30-09-2018 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Авангард Краматорськ
       Зірка Кропивницький0:2Рух Винники
       Металіст 1925 Харків1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Агробізнес Волочиськ0:3Колос Ковалівка
       ФК Суми -0:1Інгулець Петрове
       СК Дніпро-1 -3:0Балкани с.Зоря
      01-10-2018 
       Волинь Луцьк1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 12 
      06-10-2018 
       Авангард КраматорськКобра Харків
       Балкани с.Зоря1:1Оболонь Бровар Київ
       Інгулець Петрове1:2СК Дніпро-1 -
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:1ФК Суми -
       Колос Ковалівка1:1Волинь Луцьк
       МФК Миколаїв Миколаїв1:1Агробізнес Волочиськ
       Рух Винники1:1Металіст 1925 Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Зірка Кропивницький
     Тур 13 
      12-10-2018 
       ФК Суми -0:6Колос Ковалівка
      13-10-2018 
       Зірка Кропивницький1:5Авангард Краматорськ
       Металіст 1925 Харків2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Агробізнес Волочиськ1:1Рух Винники
       Волинь Луцьк1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       СК Дніпро-1 -2:1Прикарпаття Івано-Франківськ
      14-10-2018 
       Оболонь Бровар Київ1:1Інгулець Петрове
     Тур 14 
      19-10-2018 
       МФК Миколаїв Миколаїв1:1ФК Суми -
      20-10-2018 
       Авангард Краматорськ1:2Балкани с.Зоря
       Колос Ковалівка1:1СК Дніпро-1 -
       Рух Винники1:3Волинь Луцьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Агробізнес Волочиськ
       Зірка Кропивницький0:3Металіст 1925 Харків
      21-10-2018 
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:1Оболонь Бровар Київ
     Тур 15 
      26-10-2018 
       СК Дніпро-1 -4:0МФК Миколаїв Миколаїв
      27-10-2018 
       Металіст 1925 Харків1:0Авангард Краматорськ
       Агробізнес Волочиськ5:0Зірка Кропивницький
       Волинь Луцьк5:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Суми -0:1Рух Винники
       Балкани с.Зоря1:2Інгулець Петрове
      28-10-2018 
       Оболонь Бровар Київ1:1Колос Ковалівка
    Коло 2 
     Тур 16 
      03-11-2018 
       Авангард Краматорськ3:1Інгулець Петрове
       Балкани с.Зоря3:2Прикарпаття Івано-Франківськ
       ФК Суми -2:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Волинь Луцьк3:1Зірка Кропивницький
       Агробізнес Волочиськ0:2Металіст 1925 Харків
      04-11-2018 
       Оболонь Бровар Київ2:1МФК Миколаїв Миколаїв
       СК Дніпро-1 -3:0Рух Винники
     Тур 17 
      10-11-2018 
       Агробізнес Волочиськ0:1Авангард Краматорськ
       Металіст 1925 Харків1:0Волинь Луцьк
       Зірка Кропивницький3:3ФК Суми -
       Колос Ковалівка0:0Балкани с.Зоря
      11-11-2018 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3СК Дніпро-1 -
       Рух Винники0:3Оболонь Бровар Київ
       Прикарпаття Івано-Франківськ4:0Інгулець Петрове
     Тур 18 
      17-11-2018 
       Авангард Краматорськ3:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       СК Дніпро-1 -4:0Зірка Кропивницький
       ФК Суми -1:3Металіст 1925 Харків
       Волинь Луцьк0:0Агробізнес Волочиськ
      18-11-2018 
       Інгулець Петрове0:1Колос Ковалівка
       Оболонь Бровар Київ1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 19 
      22-03-2019 
       Волинь ЛуцькАвангард Краматорськ
       Агробізнес ВолочиськФК Суми -
       Металіст 1925 ХарківСК Дніпро-1 -
       Зірка КропивницькийОболонь Бровар Київ
       Рух ВинникиБалкани с.Зоря
       МФК Миколаїв МиколаївІнгулець Петрове
       Колос КовалівкаПрикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 20 
      27-03-2019 
       Авангард КраматорськКолос Ковалівка
       Прикарпаття Івано-ФранківськМФК Миколаїв Миколаїв
       Інгулець ПетровеРух Винники
       Балкани с.ЗоряГірник-Спорт Горішні Плавні
       Оболонь Бровар КиївМеталіст 1925 Харків
       СК Дніпро-1 -Агробізнес Волочиськ
       ФК Суми -Волинь Луцьк
     Тур 21 
      06-04-2019 
       ФК Суми -Авангард Краматорськ
       Волинь ЛуцькСК Дніпро-1 -
       Агробізнес ВолочиськОболонь Бровар Київ
       Зірка КропивницькийБалкани с.Зоря
       Гірник-Спорт Горішні ПлавніІнгулець Петрове
       Рух ВинникиПрикарпаття Івано-Франківськ
       МФК Миколаїв МиколаївКолос Ковалівка
     Тур 22 
      13-04-2019 
       Авангард КраматорськМФК Миколаїв Миколаїв
       Колос КовалівкаРух Винники
       Прикарпаття Івано-ФранківськГірник-Спорт Горішні Плавні
       Інгулець ПетровеЗірка Кропивницький
       Балкани с.ЗоряМеталіст 1925 Харків
       Оболонь Бровар КиївВолинь Луцьк
       СК Дніпро-1 -ФК Суми -
     Тур 23 
      18-04-2019 
       СК Дніпро-1 -Авангард Краматорськ
       ФК Суми -Оболонь Бровар Київ
       Агробізнес ВолочиськБалкани с.Зоря
       Металіст 1925 ХарківІнгулець Петрове
       Зірка КропивницькийПрикарпаття Івано-Франківськ
       Гірник-Спорт Горішні ПлавніКолос Ковалівка
       Рух ВинникиМФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 24 
      15-05-2019 
       Авангард КраматорськРух Винники
       МФК Миколаїв МиколаївГірник-Спорт Горішні Плавні
       Колос КовалівкаЗірка Кропивницький
       Прикарпаття Івано-ФранківськМеталіст 1925 Харків
       Інгулець ПетровеАгробізнес Волочиськ
       Балкани с.ЗоряВолинь Луцьк
       Оболонь Бровар КиївСК Дніпро-1 -
     Тур 25 
      26-04-2019 
       Оболонь Бровар КиївАвангард Краматорськ
       ФК Суми -Балкани с.Зоря
       Волинь ЛуцькІнгулець Петрове
       Агробізнес ВолочиськПрикарпаття Івано-Франківськ
       Металіст 1925 ХарківКолос Ковалівка
       Зірка КропивницькийМФК Миколаїв Миколаїв
       Гірник-Спорт Горішні ПлавніРух Винники
     Тур 26 
      01-05-2019 
       Авангард КраматорськГірник-Спорт Горішні Плавні
       Рух ВинникиЗірка Кропивницький
       МФК Миколаїв МиколаївМеталіст 1925 Харків
       Колос КовалівкаАгробізнес Волочиськ
       Прикарпаття Івано-ФранківськВолинь Луцьк
       Інгулець ПетровеФК Суми -
       Балкани с.ЗоряСК Дніпро-1 -
     Тур 27 
      05-05-2019 
       Оболонь Бровар КиївБалкани с.Зоря
       СК Дніпро-1 -Інгулець Петрове
       ФК Суми -Прикарпаття Івано-Франківськ
       Волинь ЛуцькКолос Ковалівка
       Агробізнес ВолочиськМФК Миколаїв Миколаїв
       Металіст 1925 ХарківРух Винники
       Зірка КропивницькийГірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 18 
      09-05-2019 
       Балкани с.ЗоряМФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 28 
      11-05-2019 
       Авангард КраматорськЗірка Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні ПлавніМеталіст 1925 Харків
       Рух ВинникиАгробізнес Волочиськ
       МФК Миколаїв МиколаївВолинь Луцьк
       Колос КовалівкаФК Суми -
       Прикарпаття Івано-ФранківськСК Дніпро-1 -
       Інгулець ПетровеОболонь Бровар Київ
     Тур 29 
      19-05-2019 
       Балкани с.ЗоряАвангард Краматорськ
       Оболонь Бровар КиївПрикарпаття Івано-Франківськ
       СК Дніпро-1 -Колос Ковалівка
       ФК Суми -МФК Миколаїв Миколаїв
       Волинь ЛуцькРух Винники
       Агробізнес ВолочиськГірник-Спорт Горішні Плавні
       Металіст 1925 ХарківЗірка Кропивницький
     Тур 30 
      25-05-2019 
       Авангард КраматорськМеталіст 1925 Харків
       Зірка КропивницькийАгробізнес Волочиськ
       Гірник-Спорт Горішні ПлавніВолинь Луцьк
       Рух ВинникиФК Суми -
       МФК Миколаїв МиколаївСК Дніпро-1 -
       Колос КовалівкаОболонь Бровар Київ
       Інгулець ПетровеБалкани с.Зоря
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Куліш Станіслав Костянтинович СК Дніпро-1 -10317
    Кожанов Денис Станіславович Волинь Луцьк9516
    Синиця Олег Вікторович Металіст 1925 Харків8116
    Кірієнко Ігор Сергійович Авангард Краматорськ8016
    Демченко Єгор Васильович Авангард Краматорськ8216
    Акименко Олександр Олександрович Інгулець Петрове7116
    Бондаренко Олександр Ігорович Колос Ковалівка7015
    Когут Ігор Романович СК Дніпро-1 -7016
    Чичиков Олексій Григорович СК Дніпро-1 -7017
    Назаренко Олександр Євгенійович СК Дніпро-1 -6015
    Оринчак Богдан Миколайович Прикарпаття Івано-Франківськ5017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook