Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Івано-Франківської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-08-2018 
       Карпати Болехів2:0Медик-Лісівник Солотвин
       Гуцульщина-Сандаліно Косів4:0Прут Делятин
       Касова Бовшів0:1Пробій Городенка
       Хутровик Тисмениця0:1Нептун-Покуття Заболотів
       ФК Рогатин -0:1ФК Угорники -
       Покуття Коломия2:6Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 2 
      26-08-2018 
       Медик-Лісівник Солотвин0:3Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Угорники -1:1Покуття Коломия
       Нептун-Покуття Заболотів0:0ФК Рогатин -
       Пробій Городенка1:0Хутровик Тисмениця
       Прут Делятин1:5Касова Бовшів
       Карпати Болехів2:1Гуцульщина-Сандаліно Косів
     Тур 3 
      02-09-2018 
       Гуцульщина-Сандаліно Косів2:2Медик-Лісівник Солотвин
       Касова Бовшів2:1Карпати Болехів
       Хутровик Тисмениця1:2Прут Делятин
       ФК Рогатин -3:0Пробій Городенка
       Покуття Коломия0:1Нептун-Покуття Заболотів
       Козацький Острів Чорнолізці5:2ФК Угорники -
     Тур 4 
      09-09-2018 
       Медик-Лісівник Солотвин0:5ФК Угорники -
       Нептун-Покуття Заболотів2:6Козацький Острів Чорнолізці
       Пробій Городенка0:1Покуття Коломия
       Прут Делятин1:2ФК Рогатин -
       Карпати Болехів4:2Хутровик Тисмениця
       Гуцульщина-Сандаліно Косів1:0Касова Бовшів
     Тур 5 
      16-09-2018 
       Касова Бовшів1:0Медик-Лісівник Солотвин
       Хутровик Тисмениця2:0Гуцульщина-Сандаліно Косів
       ФК Рогатин -0:0Карпати Болехів
       Покуття Коломия2:1Прут Делятин
       Козацький Острів Чорнолізці5:2Пробій Городенка
       ФК Угорники -1:0Нептун-Покуття Заболотів
     Тур 6 
      23-09-2018 
       Медик-Лісівник Солотвин4:1Нептун-Покуття Заболотів
       Пробій Городенка0:2ФК Угорники -
       Прут Делятин1:3Козацький Острів Чорнолізці
       Карпати Болехів1:5Покуття Коломия
       Гуцульщина-Сандаліно Косів1:1ФК Рогатин -
       Касова Бовшів2:0Хутровик Тисмениця
     Тур 7 
      30-09-2018 
       Хутровик Тисмениця3:4Медик-Лісівник Солотвин
       ФК Рогатин -1:0Касова Бовшів
       Покуття Коломия3:1Гуцульщина-Сандаліно Косів
       Козацький Острів Чорнолізці5:0Карпати Болехів
       ФК Угорники -6:1Прут Делятин
       Нептун-Покуття Заболотів2:0Пробій Городенка
     Тур 8 
      07-10-2018 
       Медик-Лісівник Солотвин1:2Пробій Городенка
       Прут Делятин0:2Нептун-Покуття Заболотів
       Карпати Болехів1:1ФК Угорники -
       Гуцульщина-Сандаліно Косів3:5Козацький Острів Чорнолізці
       Касова Бовшів0:3Покуття Коломия
       Хутровик Тисмениця0:3ФК Рогатин -
     Тур 9 
      14-10-2018 
       ФК Рогатин -1:1Медик-Лісівник Солотвин
       Покуття Коломия3:1Хутровик Тисмениця
       Козацький Острів Чорнолізці3:2Касова Бовшів
       ФК Угорники -1:1Гуцульщина-Сандаліно Косів
       Нептун-Покуття Заболотів1:0Карпати Болехів
       Пробій Городенка2:1Прут Делятин
     Тур 10 
      21-10-2018 
       Медик-Лісівник Солотвин1:2Прут Делятин
       Карпати Болехів2:2Пробій Городенка
       Гуцульщина-Сандаліно Косів3:0Нептун-Покуття Заболотів
       Касова Бовшів0:4ФК Угорники -
       Хутровик Тисмениця-:+Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Рогатин -6:0Покуття Коломия
     Тур 11 
      28-10-2018 
       Покуття Коломия4:1Медик-Лісівник Солотвин
       Козацький Острів Чорнолізці5:0ФК Рогатин -
       ФК Угорники -3:0Хутровик Тисмениця
       Нептун-Покуття Заболотів2:3Касова Бовшів
       Пробій Городенка2:0Гуцульщина-Сандаліно Косів
       Прут Делятин0:1Карпати Болехів
    Коло 2 
     Тур 12 
      14-04-2019 
       Медик-Лісівник Солотвин0:3Карпати Болехів
       Прут Делятин2:0Гуцульщина-Сандаліно Косів
       Пробій Городенка0:0Касова Бовшів
       Нептун-Покуття Заболотів1:0Хутровик Тисмениця
       ФК Угорники -4:0ФК Рогатин -
       Козацький Острів Чорнолізці0:1Покуття Коломия
     Тур 13 
      20-04-2019 
       Козацький Острів Чорнолізці4:1Медик-Лісівник Солотвин
       Покуття Коломия0:4ФК Угорники -
       ФК Рогатин -1:1Нептун-Покуття Заболотів
       Хутровик Тисмениця0:1Пробій Городенка
       Касова Бовшів2:0Прут Делятин
       Гуцульщина-Сандаліно Косів2:2Карпати Болехів
     Тур 14 
      05-05-2019 
       Медик-Лісівник Солотвин2:3Гуцульщина-Сандаліно Косів
       Карпати Болехів3:1Касова Бовшів
       Прут Делятин0:4Хутровик Тисмениця
       Пробій Городенка3:3ФК Рогатин -
       Нептун-Покуття Заболотів+:-Покуття Коломия
       ФК Угорники -1:2Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 15 
      12-05-2019 
       ФК Угорники -9:3Медик-Лісівник Солотвин
       Козацький Острів Чорнолізці4:0Нептун-Покуття Заболотів
       Покуття Коломия0:1Пробій Городенка
       ФК Рогатин -4:2Прут Делятин
       Хутровик Тисмениця2:2Карпати Болехів
       Касова Бовшів1:0Гуцульщина-Сандаліно Косів
     Тур 16 
      19-05-2019 
       Медик-Лісівник Солотвин0:4Касова Бовшів
       Гуцульщина-Сандаліно Косів3:1Хутровик Тисмениця
       Карпати Болехів1:0ФК Рогатин -
       Прут Делятин0:7Покуття Коломия
       Пробій Городенка1:1Козацький Острів Чорнолізці
       Нептун-Покуття Заболотів1:1ФК Угорники -
     Тур 17 
      06-06-2019 
       Нептун-Покуття Заболотів+:-Медик-Лісівник Солотвин
      26-05-2019 
       ФК Угорники -1:3Пробій Городенка
       Козацький Острів Чорнолізці+:-Прут Делятин
       Покуття Коломия3:0Карпати Болехів
       ФК Рогатин -2:5Гуцульщина-Сандаліно Косів
       Хутровик Тисмениця0:2Касова Бовшів
     Тур 18 
      02-06-2019 
       Медик-Лісівник Солотвин0:2Хутровик Тисмениця
       Касова Бовшів2:1ФК Рогатин -
       Гуцульщина-Сандаліно Косів3:1Покуття Коломия
       Карпати Болехів1:2Козацький Острів Чорнолізці
       Прут Делятин0:1ФК Угорники -
       Пробій Городенка2:1Нептун-Покуття Заболотів
     Тур 19 
      09-06-2019 
       Пробій Городенка7:0Медик-Лісівник Солотвин
       Нептун-Покуття Заболотів7:1Прут Делятин
      08-06-2019 
       ФК Угорники -5:2Карпати Болехів
      09-06-2019 
       Козацький Острів Чорнолізці2:2Гуцульщина-Сандаліно Косів
       Покуття Коломия2:4Касова Бовшів
       ФК Рогатин -1:2Хутровик Тисмениця
     Тур 20 
      16-06-2019 
       Медик-Лісівник Солотвин1:3ФК Рогатин -
       Хутровик Тисмениця1:4Покуття Коломия
       Касова Бовшів5:3Козацький Острів Чорнолізці
       Гуцульщина-Сандаліно Косів+:-ФК Угорники -
       Карпати Болехів0:0Нептун-Покуття Заболотів
       Прут Делятин2:3Пробій Городенка
     Тур 21 
      23-06-2019 
       Прут Делятин10:2Медик-Лісівник Солотвин
       Пробій Городенка2:2Карпати Болехів
       Нептун-Покуття Заболотів2:1Гуцульщина-Сандаліно Косів
       ФК Угорники -3:1Касова Бовшів
       Козацький Острів Чорнолізці+:-Хутровик Тисмениця
       Покуття Коломия+:-ФК Рогатин -
     Тур 22 
      30-06-2019 
       Медик-Лісівник Солотвин1:5Покуття Коломия
       ФК Рогатин -1:2Козацький Острів Чорнолізці
       Хутровик Тисмениця0:4ФК Угорники -
       Касова Бовшів2:1Нептун-Покуття Заболотів
       Гуцульщина-Сандаліно Косів-:+Пробій Городенка
       Карпати Болехів2:0Прут Делятин
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Садівник Михайло Володимирович ФК Угорники -21220
    Коверник Валерій Валерійович Козацький Острів Чорнолізці21419
    Жовнірик Степан Ігорович Касова Бовшів13520
    Нагірний Ігор Михайлович Козацький Острів Чорнолізці13016
    Щербина Василь Васильович ФК Угорники -12019
    Савчук Олександр Сергійович Покуття Коломия10018
    Паук Іван Іванович Касова Бовшів9017
    Филипчук Руслан Русланович Пробій Городенка9110
    Коржук Ігор Васильович Гуцульщина-Сандаліно Косів9020
    Нападюк Ростислав Романович Покуття Коломия8020
    Даляк Любомир Данилович Касова Бовшів8022

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook