Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Івано-Франківської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-08-2018 
       Бескид Надвірна0:0Кремінь Пістинь
       ФК Турка -2:1Нафтовик Долина
       НФК Бурштин -2:1Карпати Брошнів-Осада
       Вихор Ямниця0:0ФК Битків -
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 2 
      26-08-2018 
       Кремінь Пістинь0:3Ніка І.-Франківськ
       ФК Битків -1:2Прикарпаття Івано-Франківськ
       Карпати Брошнів-Осада1:0Вихор Ямниця
       Нафтовик Долина4:1НФК Бурштин -
       Бескид Надвірна0:0ФК Турка -
     Тур 3 
      02-09-2018 
       ФК Турка -2:1Кремінь Пістинь
       НФК Бурштин -2:0Бескид Надвірна
       Вихор Ямниця0:2Нафтовик Долина
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:3Карпати Брошнів-Осада
       Ніка І.-Франківськ0:2ФК Битків -
     Тур 4 
      09-09-2018 
       Кремінь Пістинь2:2ФК Битків -
       Карпати Брошнів-Осада3:1Ніка І.-Франківськ
       Нафтовик Долина2:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Бескид Надвірна1:3Вихор Ямниця
       ФК Турка -1:1НФК Бурштин -
     Тур 5 
      16-09-2018 
       НФК Бурштин -1:2Кремінь Пістинь
       Вихор Ямниця1:3ФК Турка -
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:1Бескид Надвірна
       Нафтовик Долина6:0Ніка І.-Франківськ
       ФК Битків -0:1Карпати Брошнів-Осада
     Тур 6 
      23-09-2018 
       Кремінь Пістинь1:1Карпати Брошнів-Осада
       Нафтовик Долина2:0ФК Битків -
       Бескид Надвірна2:1Ніка І.-Франківськ
       ФК Турка -0:5Прикарпаття Івано-Франківськ
       НФК Бурштин -2:1Вихор Ямниця
     Тур 7 
      30-09-2018 
       Вихор Ямниця1:0Кремінь Пістинь
       Прикарпаття Івано-Франківськ5:0НФК Бурштин -
       Ніка І.-Франківськ0:3ФК Турка -
       ФК Битків -2:2Бескид Надвірна
       Карпати Брошнів-Осада1:3Нафтовик Долина
     Тур 8 
      07-10-2018 
       Кремінь Пістинь1:3Нафтовик Долина
       Бескид Надвірна2:1Карпати Брошнів-Осада
       ФК Турка -1:1ФК Битків -
       НФК Бурштин -2:2Ніка І.-Франківськ
       Вихор Ямниця1:2Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 9 
      14-10-2018 
       Прикарпаття Івано-Франківськ7:0Кремінь Пістинь
       Ніка І.-Франківськ0:3Вихор Ямниця
       ФК Битків -1:2НФК Бурштин -
       Карпати Брошнів-Осада3:2ФК Турка -
       Нафтовик Долина4:1Бескид Надвірна
    Коло 2 
     Тур 10 
      14-04-2019 
       Кремінь Пістинь0:2Бескид Надвірна
       Нафтовик Долина3:0ФК Турка -
       Карпати Брошнів-Осада4:1НФК Бурштин -
       ФК Битків -1:1Вихор Ямниця
       Ніка І.-Франківськ0:3Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 11 
      20-04-2019 
       Ніка І.-Франківськ3:2Кремінь Пістинь
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:0ФК Битків -
       Вихор Ямниця1:2Карпати Брошнів-Осада
       НФК Бурштин -0:4Нафтовик Долина
       ФК Турка -2:0Бескид Надвірна
     Тур 12 
      05-05-2019 
       Кремінь Пістинь0:2ФК Турка -
       Бескид Надвірна5:0НФК Бурштин -
       Нафтовик Долина3:0Вихор Ямниця
       Карпати Брошнів-Осада2:0Прикарпаття Івано-Франківськ
      04-05-2019 
       ФК Битків -2:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 13 
      12-05-2019 
       ФК Битків -2:0Кремінь Пістинь
       Ніка І.-Франківськ3:2Карпати Брошнів-Осада
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:1Нафтовик Долина
       Вихор Ямниця0:0Бескид Надвірна
       НФК Бурштин -2:1ФК Турка -
     Тур 14 
      19-05-2019 
       Кремінь Пістинь0:1НФК Бурштин -
       ФК Турка -4:1Вихор Ямниця
       Бескид Надвірна1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ1:2Нафтовик Долина
       Карпати Брошнів-Осада3:4ФК Битків -
     Тур 15 
      26-05-2019 
       Карпати Брошнів-Осада3:0Кремінь Пістинь
       ФК Битків -1:3Нафтовик Долина
      28-05-2019 
       Ніка І.-Франківськ0:1Бескид Надвірна
      26-05-2019 
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:1ФК Турка -
       Вихор Ямниця6:0НФК Бурштин -
     Тур 16 
      02-06-2019 
       Кремінь Пістинь2:6Вихор Ямниця
       НФК Бурштин -0:0Прикарпаття Івано-Франківськ
      09-06-2019 
       ФК Турка -1:1Ніка І.-Франківськ
      02-06-2019 
       Бескид Надвірна0:2ФК Битків -
       Нафтовик Долина2:2Карпати Брошнів-Осада
     Тур 17 
      12-06-2019 
       Нафтовик Долина+:-Кремінь Пістинь
       Карпати Брошнів-Осада4:0Бескид Надвірна
       ФК Битків -2:0ФК Турка -
       Ніка І.-Франківськ3:0НФК Бурштин -
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:0Вихор Ямниця
     Тур 18 
      16-06-2019 
       Кремінь Пістинь3:2Прикарпаття Івано-Франківськ
       Вихор Ямниця+:-Ніка І.-Франківськ
       НФК Бурштин -2:1ФК Битків -
       ФК Турка -0:0Карпати Брошнів-Осада
       Бескид Надвірна2:1Нафтовик Долина
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Солдатенко Олександр Євгенович Прикарпаття Івано-Франківськ12117
    Семенюк Павло Романович Прикарпаття Івано-Франківськ1109
    Цимбалістий Ігор Зіновійович Карпати Брошнів-Осада11018
    Басараб Михайло Васильович Нафтовик Долина11717
    Боднарук Андрій Олегович Ніка І.-Франківськ10016
    Халацький Сергій Ігорович Нафтовик Долина9017
    Маковійчук Василь Богданович ФК Турка -7218
    Мельничук Андрій Ярославович Вихор Ямниця7014
    Дяків Роман Володимирович Нафтовик Долина6016
    Олійник Андрій Петрович ФК Турка -5214
    Лаврінок Василь Русланович Нафтовик Долина508

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook