Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Тисменицького району

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-08-2018 
       ФК Угринів -0:5Ураган Черніїв
       Сокіл Чукалівка1:4Стримба Липівка
       Колос Братківці5:3Дружба Драгомирчани
       Авангард Загвіздя0:0Сокіл Підлісся
       Дністер-Рітас с. Побережжя2:2Бистриця Старий Лисець
       ФК Радча -1:4ФК Марківці-Франківський дім -
     Тур 2 
      26-08-2018 
       Ураган Черніїв3:1ФК Марківці-Франківський дім -
       Бистриця Старий Лисець2:1ФК Радча -
       Сокіл Підлісся1:1Дністер-Рітас с. Побережжя
       Дружба Драгомирчани0:1Авангард Загвіздя
       Стримба Липівка3:2Колос Братківці
       ФК Угринів -1:2Сокіл Чукалівка
     Тур 3 
      02-09-2018 
       Сокіл Чукалівка0:6Ураган Черніїв
       Колос Братківці4:1ФК Угринів -
       Авангард Загвіздя3:0Стримба Липівка
       Дністер-Рітас с. Побережжя3:3Дружба Драгомирчани
       ФК Радча -3:1Сокіл Підлісся
       ФК Марківці-Франківський дім -2:1Бистриця Старий Лисець
     Тур 4 
      09-09-2018 
       Ураган Черніїв4:3Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Підлісся1:1ФК Марківці-Франківський дім -
       Дружба Драгомирчани0:2ФК Радча -
       Стримба Липівка0:0Дністер-Рітас с. Побережжя
       ФК Угринів -2:4Авангард Загвіздя
       Сокіл Чукалівка1:0Колос Братківці
     Тур 5 
      16-09-2018 
       Колос Братківці0:3Ураган Черніїв
       Авангард Загвіздя1:1Сокіл Чукалівка
       Дністер-Рітас с. Побережжя5:0ФК Угринів -
       ФК Радча -0:2Стримба Липівка
       ФК Марківці-Франківський дім -4:2Дружба Драгомирчани
       Бистриця Старий Лисець4:0Сокіл Підлісся
     Тур 6 
      23-09-2018 
       Ураган Черніїв7:0Сокіл Підлісся
       Дружба Драгомирчани0:0Бистриця Старий Лисець
       Стримба Липівка2:2ФК Марківці-Франківський дім -
       ФК Угринів -4:1ФК Радча -
       Сокіл Чукалівка4:6Дністер-Рітас с. Побережжя
       Колос Братківці1:1Авангард Загвіздя
     Тур 7 
      30-09-2018 
       Авангард Загвіздя3:0Ураган Черніїв
       Дністер-Рітас с. Побережжя1:0Колос Братківці
       ФК Радча -1:1Сокіл Чукалівка
       ФК Марківці-Франківський дім -3:2ФК Угринів -
       Бистриця Старий Лисець1:0Стримба Липівка
       Сокіл Підлісся0:1Дружба Драгомирчани
     Тур 8 
      07-10-2018 
       Ураган Черніїв3:1Дружба Драгомирчани
       Стримба Липівка3:0Сокіл Підлісся
       ФК Угринів -1:4Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Чукалівка0:2ФК Марківці-Франківський дім -
       Колос Братківці4:1ФК Радча -
       Авангард Загвіздя0:1Дністер-Рітас с. Побережжя
     Тур 9 
      14-10-2018 
       Дністер-Рітас с. Побережжя1:2Ураган Черніїв
       ФК Радча -1:3Авангард Загвіздя
       ФК Марківці-Франківський дім -2:2Колос Братківці
       Бистриця Старий Лисець1:1Сокіл Чукалівка
       Сокіл Підлісся1:2ФК Угринів -
       Дружба Драгомирчани0:1Стримба Липівка
     Тур 10 
      21-10-2018 
       Ураган Черніїв2:0Стримба Липівка
       ФК Угринів -1:1Дружба Драгомирчани
       Сокіл Чукалівка2:2Сокіл Підлісся
       Колос Братківці2:0Бистриця Старий Лисець
       Авангард Загвіздя2:5ФК Марківці-Франківський дім -
       Дністер-Рітас с. Побережжя11:2ФК Радча -
     Тур 11 
      28-10-2018 
       ФК Радча -3:4Ураган Черніїв
       ФК Марківці-Франківський дім -2:1Дністер-Рітас с. Побережжя
       Бистриця Старий Лисець0:1Авангард Загвіздя
       Сокіл Підлісся2:0Колос Братківці
       Дружба Драгомирчани0:0Сокіл Чукалівка
       Стримба Липівка3:1ФК Угринів -
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-04-2019 
       Ураган Черніїв7:0ФК Угринів -
       Стримба Липівка2:1Сокіл Чукалівка
       Дружба Драгомирчани2:4Колос Братківці
       Сокіл Підлісся1:1Авангард Загвіздя
       Бистриця Старий Лисець1:0Дністер-Рітас с. Побережжя
       ФК Марківці-Франківський дім -3:1ФК Радча -
     Тур 13 
      14-04-2019 
       ФК Марківці-Франківський дім -1:1Ураган Черніїв
       ФК Радча -1:2Бистриця Старий Лисець
       Дністер-Рітас с. Побережжя1:0Сокіл Підлісся
       Авангард Загвіздя2:1Дружба Драгомирчани
       Колос Братківці2:0Стримба Липівка
       Сокіл Чукалівка0:1ФК Угринів -
     Тур 14 
      21-04-2019 
       Ураган Черніїв6:0Сокіл Чукалівка
       ФК Угринів -0:3Колос Братківці
       Стримба Липівка1:2Авангард Загвіздя
       Дружба Драгомирчани1:0Дністер-Рітас с. Побережжя
       Сокіл Підлісся1:0ФК Радча -
       Бистриця Старий Лисець2:1ФК Марківці-Франківський дім -
     Тур 15 
      04-06-2019 
       Бистриця Старий Лисець4:1Ураган Черніїв
      05-05-2019 
       ФК Марківці-Франківський дім -5:3Сокіл Підлісся
       ФК Радча -3:0Дружба Драгомирчани
       Дністер-Рітас с. Побережжя0:5Стримба Липівка
       Авангард Загвіздя4:2ФК Угринів -
       Колос Братківці4:0Сокіл Чукалівка
     Тур 16 
      12-05-2019 
       Ураган Черніїв1:0Колос Братківці
       Сокіл Чукалівка4:3Авангард Загвіздя
       ФК Угринів -4:2Дністер-Рітас с. Побережжя
       Стримба Липівка2:3ФК Радча -
       Дружба Драгомирчани1:2ФК Марківці-Франківський дім -
       Сокіл Підлісся1:2Бистриця Старий Лисець
     Тур 17 
      19-05-2019 
       Сокіл Підлісся1:5Ураган Черніїв
       Бистриця Старий Лисець8:1Дружба Драгомирчани
       ФК Марківці-Франківський дім -1:0Стримба Липівка
       ФК Радча -6:1ФК Угринів -
       Дністер-Рітас с. Побережжя1:2Сокіл Чукалівка
       Авангард Загвіздя1:1Колос Братківці
     Тур 18 
      26-05-2019 
       Ураган Черніїв0:0Авангард Загвіздя
       Колос Братківці1:2Дністер-Рітас с. Побережжя
       Сокіл Чукалівка1:0ФК Радча -
       ФК Угринів -1:3ФК Марківці-Франківський дім -
       Стримба Липівка1:8Бистриця Старий Лисець
       Дружба Драгомирчани2:1Сокіл Підлісся
     Тур 19 
      02-06-2019 
       Дружба Драгомирчани0:8Ураган Черніїв
       Сокіл Підлісся4:0Стримба Липівка
       Бистриця Старий Лисець9:0ФК Угринів -
       ФК Марківці-Франківський дім -2:1Сокіл Чукалівка
       ФК Радча -1:1Колос Братківці
       Дністер-Рітас с. Побережжя2:3Авангард Загвіздя
     Тур 20 
      09-06-2019 
       Ураган Черніїв10:2Дністер-Рітас с. Побережжя
       Авангард Загвіздя6:2ФК Радча -
       Колос Братківці1:1ФК Марківці-Франківський дім -
       Сокіл Чукалівка0:3Бистриця Старий Лисець
       ФК Угринів -1:3Сокіл Підлісся
       Стримба Липівка3:1Дружба Драгомирчани
     Тур 21 
      16-06-2019 
       Стримба Липівка0:6Ураган Черніїв
       Дружба ДрагомирчаниФК Угринів -
       Сокіл Підлісся3:2Сокіл Чукалівка
       Бистриця Старий Лисець3:0Колос Братківці
       ФК Марківці-Франківський дім -4:4Авангард Загвіздя
       ФК Радча -1:1Дністер-Рітас с. Побережжя
     Тур 22 
      23-06-2019 
       Ураган ЧерніївФК Радча -
       Дністер-Рітас с. ПобережжяФК Марківці-Франківський дім -
       Авангард ЗагвіздяБистриця Старий Лисець
       Колос БратківціСокіл Підлісся
       Сокіл ЧукалівкаДружба Драгомирчани
       ФК Угринів -Стримба Липівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Лящовський Віктор Васильович Ураган Черніїв29320
    Якубів Ігор Петрович ФК Радча -16220
    Третяк Дмитро Ярославович Бистриця Старий Лисець15010
    Дмитрів Роман Васильович Бистриця Старий Лисець14020
    Кудла Олег Андрійович Авангард Загвіздя14221
    Третяк Дмитро Ярославович Дністер-Рітас с. Побережжя14111
    Зварич Роман Романович Ураган Черніїв12014
    Іванишин Михайло Михайлович Ураган Черніїв12012
    Іванишин Михайло Михайлович Авангард Загвіздя1107
    Підвисоцький Сергій Васильович ФК Марківці-Франківський дім -11115
    Білогубка Віталій Миколайович Бистриця Старий Лисець10015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook