Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Перша ліга

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-08-2018 
       Чайка Приозерне4:0ФК Колоколин -
       ФК Нижня Липиця -3:0ФК Фрага -
       ФК Воскресинці -1:4Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
       ФК Васючин -1:2ФК Путятинці -
       ФК Підкамінь -2:1ФК Загір'я -
       ФК Букачівці -0:4ФК Світанок (Рогатинський р-н)
     Тур 2 
      19-08-2018 
       ФК Колоколин -0:1ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Загір'я -2:0ФК Букачівці -
       ФК Путятинці -3:1ФК Підкамінь -
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н3:2ФК Васючин -
       ФК Фрага -2:0ФК Воскресинці -
       Чайка Приозерне2:3ФК Нижня Липиця -
     Тур 3 
      02-09-2018 
       ФК Нижня Липиця -2:2ФК Колоколин -
       ФК Воскресинці -2:4Чайка Приозерне
       ФК Васючин -1:2ФК Фрага -
       ФК Підкамінь -2:0Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
       ФК Букачівці -0:3ФК Путятинці -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 1:2ФК Загір'я -
     Тур 4 
      09-09-2018 
       ФК Колоколин -4:4ФК Загір'я -
       ФК Путятинці -2:2ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н3:3ФК Букачівці -
       ФК Фрага -1:2ФК Підкамінь -
       Чайка Приозерне5:1ФК Васючин -
       ФК Нижня Липиця -2:1ФК Воскресинці -
     Тур 5 
      16-09-2018 
       ФК Воскресинці -1:4ФК Колоколин -
       ФК Васючин -1:4ФК Нижня Липиця -
       ФК Підкамінь -0:3Чайка Приозерне
       ФК Букачівці -3:0ФК Фрага -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 4:2Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
       ФК Загір'я -0:1ФК Путятинці -
     Тур 6 
      23-09-2018 
       ФК Колоколин -1:2ФК Путятинці -
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н2:3ФК Загір'я -
       ФК Фрага -0:5ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       Чайка Приозерне4:1ФК Букачівці -
       ФК Нижня Липиця -2:1ФК Підкамінь -
       ФК Воскресинці -3:2ФК Васючин -
     Тур 7 
      07-10-2018 
       ФК Васючин -0:0ФК Колоколин -
       ФК Підкамінь -7:2ФК Воскресинці -
       ФК Букачівці -1:0ФК Нижня Липиця -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 4:5Чайка Приозерне
       ФК Загір'я -4:0ФК Фрага -
       ФК Путятинці -2:0Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
     Тур 8 
      14-10-2018 
       ФК Колоколин -1:4Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
       ФК Фрага -0:2ФК Путятинці -
       Чайка Приозерне1:2ФК Загір'я -
       ФК Нижня Липиця -1:5ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Воскресинці -4:2ФК Букачівці -
       ФК Васючин -3:0ФК Підкамінь -
     Тур 9 
      21-10-2018 
       ФК Підкамінь -0:2ФК Колоколин -
       ФК Букачівці -2:3ФК Васючин -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 3:0ФК Воскресинці -
       ФК Загір'я -6:1ФК Нижня Липиця -
       ФК Путятинці -1:1Чайка Приозерне
      11-11-2018 
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н8:1ФК Фрага -
     Тур 10 
      28-10-2018 
       ФК Колоколин -5:1ФК Фрага -
       Чайка Приозерне2:2Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
       ФК Нижня Липиця -1:4ФК Путятинці -
       ФК Воскресинці -1:7ФК Загір'я -
       ФК Васючин -2:5ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Підкамінь -2:2ФК Букачівці -
     Тур 11 
      04-11-2018 
       ФК Букачівці -1:2ФК Колоколин -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 5:0ФК Підкамінь -
       ФК Васючин -1:5ФК Загір'я -
       ФК Путятинці -6:0ФК Воскресинці -
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н3:1ФК Нижня Липиця -
       ФК Фрага -0:4Чайка Приозерне
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-04-2019 
       ФК Колоколин -1:4Чайка Приозерне
       ФК Фрага -1:3ФК Нижня Липиця -
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н7:0ФК Воскресинці -
       ФК Путятинці -3:2ФК Васючин -
       ФК Загір'я -3:2ФК Підкамінь -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 6:2ФК Букачівці -
     Тур 13 
      14-04-2019 
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 6:1ФК Колоколин -
       ФК Букачівці -1:1ФК Загір'я -
       ФК Підкамінь -0:2ФК Путятинці -
       ФК Васючин -1:1Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
       ФК Воскресинці -0:2ФК Фрага -
       ФК Нижня Липиця -2:3Чайка Приозерне
     Тур 14 
      21-04-2019 
       ФК Колоколин -0:1ФК Нижня Липиця -
       Чайка Приозерне3:2ФК Воскресинці -
       ФК Фрага -0:0ФК Васючин -
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н3:4ФК Підкамінь -
       ФК Путятинці -2:0ФК Букачівці -
       ФК Загір'я -3:1ФК Світанок (Рогатинський р-н)
     Тур 15 
      05-05-2019 
       ФК Загір'я -3:0ФК Колоколин -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 1:0ФК Путятинці -
       ФК Букачівці -2:2Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
       ФК Підкамінь -5:1ФК Фрага -
       ФК Васючин -1:3Чайка Приозерне
       ФК Воскресинці -1:4ФК Нижня Липиця -
     Тур 16 
      12-05-2019 
       ФК Колоколин -3:1ФК Воскресинці -
       ФК Нижня Липиця -4:2ФК Васючин -
       Чайка Приозерне2:1ФК Підкамінь -
       ФК Фрага -0:2ФК Букачівці -
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н0:3ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Путятинці -1:0ФК Загір'я -
     Тур 17 
      19-05-2019 
       ФК Путятинці -5:1ФК Колоколин -
       ФК Загір'я -3:0Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 5:1ФК Фрага -
       ФК Букачівці -1:2Чайка Приозерне
       ФК Підкамінь -2:2ФК Нижня Липиця -
       ФК Васючин -0:3ФК Воскресинці -
     Тур 18 
      26-05-2019 
       ФК Колоколин -1:0ФК Васючин -
       ФК Воскресинці -2:7ФК Підкамінь -
       ФК Нижня Липиця -5:1ФК Букачівці -
       Чайка Приозерне0:3ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Фрага -0:1ФК Загір'я -
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н0:2ФК Путятинці -
     Тур 19 
      09-06-2019 
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н1:4ФК Колоколин -
       ФК Путятинці -8:2ФК Фрага -
       ФК Загір'я -6:1Чайка Приозерне
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 4:1ФК Нижня Липиця -
       ФК Підкамінь -1:2ФК Васючин -
       ФК Букачівці -1:2ФК Воскресинці -
     Тур 20 
      16-06-2019 
       ФК Колоколин -2:1ФК Підкамінь -
       ФК Васючин -3:1ФК Букачівці -
       ФК Воскресинці -0:3ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Нижня Липиця -2:3ФК Загір'я -
       Чайка Приозерне0:3ФК Путятинці -
       ФК Фрага -3:0Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
     Тур 21 
      23-06-2019 
       ФК Фрага -0:3ФК Колоколин -
       Сокіл Помонята (Рогатинський р-н1:5Чайка Приозерне
       ФК Путятинці -0:1ФК Нижня Липиця -
       ФК Загір'я -3:0ФК Воскресинці -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 4:0ФК Васючин -
       ФК Букачівці -3:1ФК Підкамінь -
     Тур 22 
      30-06-2019 
       ФК Колоколин -2:0ФК Букачівці -
       ФК Підкамінь -2:6ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Загір'я -4:0ФК Васючин -
       ФК Воскресинці -0:1ФК Путятинці -
       ФК Нижня Липиця -3:0Сокіл Помонята (Рогатинський р-н
       Чайка Приозерне5:0ФК Фрага -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Матвієнко Андрій Ігорович ФК Світанок (Рогатинський р-н) 25118
    Чебанов Володимир Володимирович Чайка Приозерне24119
    Ватаманюк Тарас Михайлович ФК Загір'я -18018
    Лябига Олег Олегович Сокіл Помонята (Рогатинський р-н16315
    Шперун Руслан Васильович ФК Колоколин -15018
    Остапенко Святослав Михайлович Чайка Приозерне13017
    Турок Тарас Ігорович Чайка Приозерне12219
    Бойко Анатолій Ігорович ФК Путятинці -12117
    Ониськів Олег Романович ФК Загір'я -11017
    Борис Петро Миколайович ФК Нижня Липиця -11018
    Молінський Володимир Андрійович ФК Підкамінь -10118

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook