Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Тисменицького району юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-08-2018 
       ФК Угринів-юн -0:4Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Чукалівка0:3Стримба-юн Липівка
       Колос-юн Братківці10:0Дружба-юн Драгомирчани
       Авангард-юн Загвіздя2:1Сокіл-юн Підлісся
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя4:0Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Радча-юн -2:2ФК Марківці-юн Франківський Дім -
     Тур 2 
      26-08-2018 
       Ураган-юн Черніїв3:3ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Бистриця-юн Старий Лисець4:0ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Підлісся0:3Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Дружба-юн Драгомирчани0:8Авангард-юн Загвіздя
       Стримба-юн Липівка2:1Колос-юн Братківці
       ФК Угринів-юн -12:2Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 3 
      02-09-2018 
       Сокіл-юн Чукалівка2:6Ураган-юн Черніїв
       Колос-юн Братківці1:2ФК Угринів-юн -
       Авангард-юн Загвіздя2:2Стримба-юн Липівка
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя5:1Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Радча-юн -2:6Сокіл-юн Підлісся
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -2:2Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 4 
      09-09-2018 
       Ураган-юн Черніїв2:2Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Підлісся1:2ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Дружба-юн Драгомирчани2:0ФК Радча-юн -
       Стримба-юн Липівка1:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       ФК Угринів-юн -3:3Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Чукалівка1:4Колос-юн Братківці
     Тур 5 
      16-09-2018 
       Колос-юн Братківці1:1Ураган-юн Черніїв
       Авангард-юн Загвіздя5:0Сокіл-юн Чукалівка
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1:0ФК Угринів-юн -
       ФК Радча-юн -0:7Стримба-юн Липівка
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -5:1Дружба-юн Драгомирчани
       Бистриця-юн Старий Лисець6:0Сокіл-юн Підлісся
     Тур 6 
      23-09-2018 
       Ураган-юн Черніїв2:1Сокіл-юн Підлісся
       Дружба-юн Драгомирчани2:3Бистриця-юн Старий Лисець
       Стримба-юн Липівка2:1ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       ФК Угринів-юн -3:0ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка2:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Колос-юн Братківці1:2Авангард-юн Загвіздя
     Тур 7 
      30-09-2018 
       Авангард-юн Загвіздя4:4Ураган-юн Черніїв
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя0:0Колос-юн Братківці
       ФК Радча-юн -5:2Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -4:0ФК Угринів-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець1:2Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Підлісся3:4Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 8 
      07-10-2018 
       Ураган-юн Черніїв11:2Дружба-юн Драгомирчани
       Стримба-юн Липівка4:3Сокіл-юн Підлісся
       ФК Угринів-юн -2:2Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Чукалівка1:4ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Колос-юн Братківці2:1ФК Радча-юн -
       Авангард-юн Загвіздя2:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
     Тур 9 
      14-10-2018 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя3:1Ураган-юн Черніїв
       ФК Радча-юн -0:2Авангард-юн Загвіздя
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -+:-Колос-юн Братківці
       Бистриця-юн Старий Лисець7:1Сокіл-юн Чукалівка
       Сокіл-юн Підлісся+:-ФК Угринів-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани3:4Стримба-юн Липівка
     Тур 10 
      21-10-2018 
       Ураган-юн Черніїв2:1Стримба-юн Липівка
       ФК Угринів-юн -13:0Дружба-юн Драгомирчани
       Сокіл-юн Чукалівка1:9Сокіл-юн Підлісся
       Колос-юн Братківці1:0Бистриця-юн Старий Лисець
       Авангард-юн Загвіздя0:1ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя5:0ФК Радча-юн -
     Тур 11 
      28-10-2018 
       ФК Радча-юн -0:10Ураган-юн Черніїв
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -2:0Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Бистриця-юн Старий Лисець2:0Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Підлісся1:0Колос-юн Братківці
       Дружба-юн Драгомирчани3:2Сокіл-юн Чукалівка
       Стримба-юн Липівка2:0ФК Угринів-юн -
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-04-2019 
       Ураган-юн Черніїв2:1ФК Угринів-юн -
       Стримба-юн Липівка5:0Сокіл-юн Чукалівка
       Дружба-юн Драгомирчани0:2Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Підлісся1:3Авангард-юн Загвіздя
       Бистриця-юн Старий Лисець2:0Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -1:0ФК Радча-юн -
     Тур 13 
      14-04-2019 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -1:2Ураган-юн Черніїв
       ФК Радча-юн -1:6Бистриця-юн Старий Лисець
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя8:0Сокіл-юн Підлісся
       Авангард-юн Загвіздя3:1Дружба-юн Драгомирчани
       Колос-юн Братківці0:0Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Чукалівка1:7ФК Угринів-юн -
     Тур 14 
      21-04-2019 
       Ураган-юн Черніїв9:0Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Угринів-юн -4:2Колос-юн Братківці
       Стримба-юн Липівка1:4Авангард-юн Загвіздя
       Дружба-юн Драгомирчани1:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Сокіл-юн Підлісся3:1ФК Радча-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець2:4ФК Марківці-юн Франківський Дім -
     Тур 15 
      04-06-2019 
       Бистриця-юн Старий Лисець1:4Ураган-юн Черніїв
      05-05-2019 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -6:1Сокіл-юн Підлісся
       ФК Радча-юн -1:10Дружба-юн Драгомирчани
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1:2Стримба-юн Липівка
       Авангард-юн Загвіздя2:0ФК Угринів-юн -
       Колос-юн Братківці9:2Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 16 
      12-05-2019 
       Ураган-юн Черніїв1:0Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Чукалівка1:4Авангард-юн Загвіздя
       ФК Угринів-юн -1:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Стримба-юн Липівка11:0ФК Радча-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани0:3ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Сокіл-юн Підлісся3:1Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 17 
      19-05-2019 
       Сокіл-юн Підлісся1:2Ураган-юн Черніїв
       Бистриця-юн Старий Лисець3:2Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -6:2Стримба-юн Липівка
       ФК Радча-юн -1:9ФК Угринів-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя4:0Сокіл-юн Чукалівка
       Авангард-юн Загвіздя2:0Колос-юн Братківці
     Тур 18 
      26-05-2019 
       Ураган-юн Черніїв2:1Авангард-юн Загвіздя
       Колос-юн Братківці1:4Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Сокіл-юн Чукалівка1:2ФК Радча-юн -
       ФК Угринів-юн -0:3ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Стримба-юн Липівка3:1Бистриця-юн Старий Лисець
       Дружба-юн Драгомирчани6:5Сокіл-юн Підлісся
     Тур 19 
      02-06-2019 
       Дружба-юн Драгомирчани2:3Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Підлісся2:3Стримба-юн Липівка
       Бистриця-юн Старий Лисець2:8ФК Угринів-юн -
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -12:0Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Радча-юн -0:12Колос-юн Братківці
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя2:0Авангард-юн Загвіздя
     Тур 20 
      09-06-2019 
       Ураган-юн Черніїв2:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Авангард-юн Загвіздя5:0ФК Радча-юн -
       Колос-юн Братківці0:3ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Сокіл-юн Чукалівка0:12Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Угринів-юн -8:2Сокіл-юн Підлісся
       Стримба-юн Липівка5:0Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 21 
      16-06-2019 
       Стримба-юн Липівка3:2Ураган-юн Черніїв
       Дружба-юн Драгомирчани0:4ФК Угринів-юн -
       Сокіл-юн Підлісся+:-Сокіл-юн Чукалівка
       Бистриця-юн Старий Лисець1:1Колос-юн Братківці
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -2:0Авангард-юн Загвіздя
       ФК Радча-юн -1:4Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
     Тур 22 
      23-06-2019 
       Ураган-юн ЧерніївФК Радча-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. ПобережжяФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Авангард-юн ЗагвіздяБистриця-юн Старий Лисець
       Колос-юн БратківціСокіл-юн Підлісся
       Сокіл-юн ЧукалівкаДружба-юн Драгомирчани
       ФК Угринів-юн -Стримба-юн Липівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Рудий Богдан Мирославович ФК Угринів-юн -29020
    Токар Максим Миколайович Бистриця-юн Старий Лисець27021
    Данилюк Олексій Ігорович Колос-юн Братківці23018
    Джус Артур Олександрович Сокіл-юн Підлісся20119
    Допіра Владислав Іванович Ураган-юн Черніїв20120
    Левицький Євген Мирославович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя20021
    Івасишин Володимир Миколайович Ураган-юн Черніїв20016
    Яцев’юк Роман Михайлович ФК Марківці-юн Франківський Дім -19020
    Шешурак Павло Васильович Стримба-юн Липівка17021
    Тимчук Сергій Сергійович Стримба-юн Липівка14021
    Заліський Андрій Маркович ФК Марківці-юн Франківський Дім -14117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook