Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Тисменицького району юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-08-2018 
       Цегельник-юн Нові Кривотули3:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Клубівці-юн -4:0Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 2 
      02-09-2018 
       ФК Сілець-юн -0:6ФК Тязів-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:1Фортуна-юн Березівка
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці1:6Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 3 
      05-09-2018 
       Фортуна-юн Березівка+:-Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
       ФК Клубівці-юн -5:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Тязів-юн -5:2Скала-юн Стриганці-Довге
     Тур 4 
      09-09-2018 
       Цитадель-юн Єзупіль3:2ФК Тязів-юн -
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці2:6ФК Клубівці-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули3:2Фортуна-юн Березівка
     Тур 5 
      16-09-2018 
       ФК Клубівці-юн -5:2Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Сілець-юн -1:4Скала-юн Стриганці-Довге
     Тур 6 
      23-09-2018 
       Цитадель-юн Єзупіль3:1ФК Сілець-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя2:1ФК Тязів-юн -
       Фортуна-юн Березівка0:3ФК Клубівці-юн -
     Тур 7 
      30-09-2018 
       ФК Тязів-юн -3:1Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
       Скала-юн Стриганці-Довге4:0Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 8 
      07-10-2018 
       Прикарпаття-юн Підлужжя4:1ФК Сілець-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули8:0ФК Тязів-юн -
     Тур 9 
      14-10-2018 
       ФК Тязів-юн -1:1Фортуна-юн Березівка
       ФК Сілець-юн -+:-Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
       Скала-юн Стриганці-Довге0:3Прикарпаття-юн Підлужжя
     Тур 10 
      21-10-2018 
       Прикарпаття-юн Підлужжя4:0Цитадель-юн Єзупіль
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці2:3Скала-юн Стриганці-Довге
       Цегельник-юн Нові Кривотули16:0ФК Сілець-юн -
       ФК Клубівці-юн -11:0ФК Тязів-юн -
     Тур 11 
      28-10-2018 
       ФК Сілець-юн -0:3Фортуна-юн Березівка
       Скала-юн Стриганці-Довге6:3Цегельник-юн Нові Кривотули
       Цитадель-юн Єзупіль+:-Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
     Тур 12 
      04-11-2018 
       Цегельник-юн Нові Кривотули+:-Цитадель-юн Єзупіль
       Фортуна-юн Березівка+:-Скала-юн Стриганці-Довге
       ФК Клубівці-юн -3:0ФК Сілець-юн -
     Тур 13 
      11-11-2018 
       Скала-юн Стриганці-Довге0:6ФК Клубівці-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль0:6Фортуна-юн Березівка
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:0Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
    Коло 2 
     Тур 14 
      07-04-2019 
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:3Цегельник-юн Нові Кривотули
       Цитадель-юн Єзупіль1:7ФК Клубівці-юн -
     Тур 15 
      14-04-2019 
       ФК Тязів-юн -2:1ФК Сілець-юн -
       Фортуна-юн Березівка4:1Прикарпаття-юн Підлужжя
       Цегельник-юн Нові Кривотули+:-Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
     Тур 16 
      17-04-2019 
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці-:+Фортуна-юн Березівка
       Прикарпаття-юн Підлужжя0:0ФК Клубівці-юн -
       Скала-юн Стриганці-Довге+:-ФК Тязів-юн -
     Тур 17 
      21-04-2019 
       ФК Тязів-юн -4:3Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Клубівці-юн -+:-Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
       Фортуна-юн Березівка0:2Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 18 
      05-05-2019 
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:3ФК Клубівці-юн -
       Скала-юн Стриганці-Довге3:0ФК Сілець-юн -
     Тур 19 
      12-05-2019 
       ФК Сілець-юн --:+Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Тязів-юн -2:2Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Клубівці-юн -7:1Фортуна-юн Березівка
     Тур 20 
      19-05-2019 
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці-:+ФК Тязів-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль3:8Скала-юн Стриганці-Довге
     Тур 21 
      26-05-2019 
       ФК Сілець-юн --:+Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Тязів-юн -2:4Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 22 
      02-06-2019 
       Фортуна-юн Березівка3:1ФК Тязів-юн -
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці+:-ФК Сілець-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя4:1Скала-юн Стриганці-Довге
     Тур 23 
      09-06-2019 
       Цитадель-юн Єзупіль-:+Прикарпаття-юн Підлужжя
       Скала-юн Стриганці-Довге+:-Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
       ФК Сілець-юн --:+Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Тязів-юн -3:4ФК Клубівці-юн -
     Тур 24 
      16-06-2019 
       Фортуна-юн Березівка+:-ФК Сілець-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули2:1Скала-юн Стриганці-Довге
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці+:-Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 25 
      23-06-2019 
       Цитадель-юн Єзупіль-:+Цегельник-юн Нові Кривотули
       Скала-юн Стриганці-Довге-:+Фортуна-юн Березівка
       ФК Сілець-юн --:+ФК Клубівці-юн -
     Тур 26 
      30-06-2019 
       ФК Клубівці-юн -4:0Скала-юн Стриганці-Довге
       Фортуна-юн Березівка+:-Цитадель-юн Єзупіль
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці-:+Прикарпаття-юн Підлужжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Зборовський Іван Іванович Цегельник-юн Нові Кривотули35412
    Мельничук Роман Васильович ФК Клубівці-юн -24112
    Татарин Ярослав Яремович Скала-юн Стриганці-Довге21011
    Данилюк Назарій Олегович ФК Клубівці-юн -19012
    Ямнич Андрій Мирославович Прикарпаття-юн Підлужжя10011
    Ленюк Віталій Вікторович ФК Тязів-юн -808
    Попадюк Богдан Іванович ФК Клубівці-юн -709
    Бідочка Олександр Васильович Прикарпаття-юн Підлужжя7012
    Халімуллін Юрій Іванович Цитадель-юн Єзупіль609
    Фонарюк Тимур Юрійович ФК Тязів-юн -5111
    Рудницький Назарій Богданович Фортуна-юн Березівка409

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook