Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-04-2019 
       ДЮСШ Здолбунів3:1Сокіл U-17 Радивилів
       ФК Рафалівка U-17 Рафалівка2:0Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин
      21-04-2019 
       Ізотоп-РАЕС U-17 -4:2ХФК Надія U-17 Рівне
       Іква U-17 Млинів0:5ДЮСШ Верес Рівне
       Маяк U-17 Сарни4:0Коливань U17 Клевань
     Тур 2 
      01-05-2019 
       ФК Гоща-РІТТЕР U-17 1:1ХФК Надія U-17 Рівне
       Коливань U17 Клевань1:0ДЮСШ Здолбунів
       ДЮСШ Верес Рівне0:1Маяк U-17 Сарни
       Ізотоп-РАЕС U-17 -6:1Іква U-17 Млинів
     Тур 3 
      04-05-2019 
       Іква U-17 Млинів0:5ФК Гоща-РІТТЕР U-17
       Маяк U-17 Сарни0:0Ізотоп-РАЕС U-17 -
       ДЮСШ Здолбунів0:1ДЮСШ Верес Рівне
       Коливань U17 Клевань0:1Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин
       ФК Рафалівка U-17 Рафалівка9:1Сокіл U-17 Радивилів
     Тур 4 
      09-05-2019 
       Коливань U17 Клевань1:0ФК Рафалівка U-17 Рафалівка
       ДЮСШ Верес Рівне2:0Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин
       Ізотоп-РАЕС U-17 -3:0ДЮСШ Здолбунів
       ФК Гоща-РІТТЕР U-17 0:1Маяк U-17 Сарни
       Іква U-17 Млинів0:2ХФК Надія U-17 Рівне
     Тур 5 
      12-05-2019 
       ДЮСШ Здолбунів0:5ФК Гоща-РІТТЕР U-17
       Ізотоп-РАЕС U-17 -3:0Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин
       ФК Рафалівка U-17 Рафалівка2:4ДЮСШ Верес Рівне
       Сокіл U-17 Радивилів2:4Коливань U17 Клевань
      15-05-2019 
       Маяк U-17 Сарни2:0ХФК Надія U-17 Рівне
     Тур 6 
      18-05-2019 
       ДЮСШ Верес Рівне5:0Сокіл U-17 Радивилів
       Ізотоп-РАЕС U-17 -2:1ФК Рафалівка U-17 Рафалівка
      19-05-2019 
       ФК Гоща-РІТТЕР U-17 3:0Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин
       ДЮСШ Здолбунів0:2ХФК Надія U-17 Рівне
       Іква U-17 Млинів0:2Маяк U-17 Сарни
     Тур 7 
      25-05-2019 
       ДЮСШ Здолбунів1:1Іква U-17 Млинів
       Коливань U17 Клевань1:2ДЮСШ Верес Рівне
      26-05-2019 
       ФК Гоща-РІТТЕР U-17 1:2ФК Рафалівка U-17 Рафалівка
       Сокіл U-17 Радивилів0:2Ізотоп-РАЕС U-17 -
     Тур 9 
      28-05-2019 
       ХФК Надія U-17 Рівне3:0Сокіл U-17 Радивилів
     Тур 7 
      30-05-2019 
       ХФК Надія U-17 Рівне1:0Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин
     Тур 8 
      01-06-2019 
       Ізотоп-РАЕС U-17 -3:1Коливань U17 Клевань
      02-06-2019 
       ФК Гоща-РІТТЕР U-17 7:0Сокіл U-17 Радивилів
       ФК Рафалівка U-17 Рафалівка2:0ХФК Надія U-17 Рівне
       Іква U-17 Млинів0:1Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин
       Маяк U-17 Сарни10:0ДЮСШ Здолбунів
     Тур 9 
      08-06-2019 
       ФК Рафалівка U-17 Рафалівка8:0Іква U-17 Млинів
       ДЮСШ Верес Рівне3:0Ізотоп-РАЕС U-17 -
      09-06-2019 
       Коливань U17 Клевань1:0ФК Гоща-РІТТЕР U-17
      12-06-2019 
       Маяк U-17 Сарни6:0Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин
     Тур 10 
      15-06-2019 
       Маяк U-17 Сарни2:0ФК Рафалівка U-17 Рафалівка
       ДЮСШ Здолбунів1:1Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин
      17-06-2019 
       ХФК Надія U-17 Рівне0:2Коливань U17 Клевань
     Тур 11 
      19-06-2019 
       ДЮСШ Верес Рівне2:2ХФК Надія U-17 Рівне
      22-06-2019 
       Коливань U17 Клевань3:0Іква U-17 Млинів
       Ізотоп-РАЕС U-17 -1:1ФК Гоща-РІТТЕР U-17
      23-06-2019 
       ФК Рафалівка U-17 Рафалівка9:0ДЮСШ Здолбунів
       Сокіл U-17 Радивилів0:8Маяк U-17 Сарни
     Тур 10 
      27-06-2019 
       Сокіл U-17 Радивилів2:1Іква U-17 Млинів
     Тур 2 
      02-07-2019 
       Сокіл U-17 Радивилів0:1Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин
     Тур 10 
      11-08-2019 
       ФК Гоща-РІТТЕР U-17 0:0ДЮСШ Верес Рівне
    Коло 2 
     Тур 12 
      24-10-2019 
       ХФК Надія U-17 РівнеІзотоп-РАЕС U-17 -
      18-08-2019 
       ДЮСШ Верес Рівне8:0Іква U-17 Млинів
       Коливань U17 Клевань0:2Маяк U-17 Сарни
      17-08-2019 
       Сокіл U-17 Радивилів3:1ДЮСШ Здолбунів
      25-08-2019 
       Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин2:2ФК Рафалівка U-17 Рафалівка
     Тур 13 
      31-10-2019 
       Калина U-17 Бугринська ОТГ БугринСокіл U-17 Радивилів
      24-08-2019 
       ДЮСШ Здолбунів1:4Коливань U17 Клевань
      25-08-2019 
       Маяк U-17 Сарни2:0ДЮСШ Верес Рівне
       Іква U-17 Млинів0:4Ізотоп-РАЕС U-17 -
       ХФК Надія U-17 Рівне0:10ФК Гоща-РІТТЕР U-17
     Тур 14 
      01-09-2019 
       ФК Гоща-РІТТЕР U-17 8:0Іква U-17 Млинів
      31-08-2019 
       Ізотоп-РАЕС U-17 -1:5Маяк U-17 Сарни
       ДЮСШ Верес Рівне4:0ДЮСШ Здолбунів
      01-09-2019 
       Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин1:2Коливань U17 Клевань
      31-08-2019 
       Сокіл U-17 Радивилів0:5ФК Рафалівка U-17 Рафалівка
     Тур 15 
      08-09-2019 
       ФК Рафалівка U-17 Рафалівка0:3Коливань U17 Клевань
      04-09-2019 
       Калина U-17 Бугринська ОТГ Бугрин0:0ДЮСШ Верес Рівне
      07-09-2019 
       ДЮСШ Здолбунів0:4Ізотоп-РАЕС U-17 -
      08-09-2019 
       Маяк U-17 Сарни2:1ФК Гоща-РІТТЕР U-17
     Тур 16 
      22-09-2019 
       ХФК Надія U-17 РівнеМаяк U-17 Сарни
       ФК Гоща-РІТТЕР U-17 ДЮСШ Здолбунів
      21-09-2019 
       Калина U-17 Бугринська ОТГ БугринІзотоп-РАЕС U-17 -
       ДЮСШ Верес РівнеФК Рафалівка U-17 Рафалівка
      14-11-2019 
       Коливань U17 КлеваньСокіл U-17 Радивилів
     Тур 17 
      28-09-2019 
       Сокіл U-17 РадивилівДЮСШ Верес Рівне
      29-09-2019 
       ФК Рафалівка U-17 РафалівкаІзотоп-РАЕС U-17 -
       Калина U-17 Бугринська ОТГ БугринФК Гоща-РІТТЕР U-17
       ХФК Надія U-17 РівнеДЮСШ Здолбунів
       Маяк U-17 СарниІква U-17 Млинів
     Тур 18 
      06-10-2019 
       Іква U-17 МлинівДЮСШ Здолбунів
       Калина U-17 Бугринська ОТГ БугринХФК Надія U-17 Рівне
      05-10-2019 
       ФК Рафалівка U-17 РафалівкаФК Гоща-РІТТЕР U-17
       Ізотоп-РАЕС U-17 -Сокіл U-17 Радивилів
       ДЮСШ Верес РівнеКоливань U17 Клевань
     Тур 19 
      12-10-2019 
       Коливань U17 КлеваньІзотоп-РАЕС U-17 -
       Сокіл U-17 РадивилівФК Гоща-РІТТЕР U-17
      13-10-2019 
       ХФК Надія U-17 РівнеФК Рафалівка U-17 Рафалівка
       Калина U-17 Бугринська ОТГ БугринІква U-17 Млинів
       ДЮСШ ЗдолбунівМаяк U-17 Сарни
     Тур 20 
      20-10-2019 
       Калина U-17 Бугринська ОТГ БугринМаяк U-17 Сарни
       Іква U-17 МлинівФК Рафалівка U-17 Рафалівка
       ХФК Надія U-17 РівнеСокіл U-17 Радивилів
       ФК Гоща-РІТТЕР U-17 Коливань U17 Клевань
      19-10-2019 
       Ізотоп-РАЕС U-17 -ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 21 
      26-10-2019 
       ДЮСШ Верес РівнеФК Гоща-РІТТЕР U-17
      27-10-2019 
       Коливань U17 КлеваньХФК Надія U-17 Рівне
       Іква U-17 МлинівСокіл U-17 Радивилів
       ФК Рафалівка U-17 РафалівкаМаяк U-17 Сарни
      26-10-2019 
       Калина U-17 Бугринська ОТГ БугринДЮСШ Здолбунів
     Тур 22 
      03-11-2019 
       ДЮСШ ЗдолбунівФК Рафалівка U-17 Рафалівка
       Маяк U-17 СарниСокіл U-17 Радивилів
       Іква U-17 МлинівКоливань U17 Клевань
       ХФК Надія U-17 РівнеДЮСШ Верес Рівне
       ФК Гоща-РІТТЕР U-17 Ізотоп-РАЕС U-17 -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ковальов Богдан Олександрович ФК Гоща-РІТТЕР U-17 18113
    Кривко Вадим Борисович ДЮСШ Верес Рівне14011
    Сіліпіна Віталій Юрійович Коливань U17 Клевань809
    Степанчук Максим Валерійович Маяк U-17 Сарни8013
    Дзюба Сергій Олегович Ізотоп-РАЕС U-17 -8011
    Мейта Микола Васильович ФК Гоща-РІТТЕР U-17 7010
    Муляр Григорій Григорович ФК Рафалівка U-17 Рафалівка7011
    Лушпанов Євгеній Ігорович Коливань U17 Клевань709
    Жмурика Руслан Віталійович ФК Рафалівка U-17 Рафалівка7013
    Москалик Роман Володимирович ФК Рафалівка U-17 Рафалівка609
    Ярута Максим Сергійович Маяк U-17 Сарни5013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook