Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Рівненської області з футболу 2019

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-04-2019 
       Граніт Томашгород2:3Енергія Володимирець
       ФК Зарічне Зарічне1:3Случ Березне
       ФК Садове-2 1:0ФК Рачин с.Рачин
      21-04-2019 
       Полісся Рокитне2:0ОТГ Клевань-Оржів Клевань
       ФЦ Дубно 0:0Стандарт-Водник Рівне
      20-04-2019 
       ФК Лісівник Дубровиця2:0Моноліт Вараш
     Тур 2 
      01-05-2019 
       Енергія Володимирець3:1Моноліт Вараш
       ФЦ Дубно 2:2ФК Лісівник Дубровиця
       ОТГ Клевань-Оржів Клевань5:1Стандарт-Водник Рівне
       ФК Рачин с.Рачин1:0Полісся Рокитне
       Случ Березне3:3ФК Садове-2
       Граніт Томашгород3:1ФК Зарічне Зарічне
     Тур 3 
      04-05-2019 
       ФК Зарічне Зарічне1:1Енергія Володимирець
       ФК Садове-2 3:3Граніт Томашгород
       Полісся Рокитне0:2Случ Березне
       Стандарт-Водник Рівне1:1ФК Рачин с.Рачин
       ФК Лісівник Дубровиця2:1ОТГ Клевань-Оржів Клевань
       Моноліт Вараш2:1ФЦ Дубно
     Тур 4 
      09-05-2019 
       Енергія Володимирець1:1ФЦ Дубно
       ОТГ Клевань-Оржів Клевань3:4Моноліт Вараш
       ФК Рачин с.Рачин1:3ФК Лісівник Дубровиця
       Случ Березне5:0Стандарт-Водник Рівне
       Граніт Томашгород1:2Полісся Рокитне
       ФК Зарічне Зарічне3:2ФК Садове-2
     Тур 5 
      12-05-2019 
       ФК Садове-2 2:2Енергія Володимирець
      15-05-2019 
       Полісся Рокитне2:1ФК Зарічне Зарічне
      12-05-2019 
       Стандарт-Водник Рівне0:7Граніт Томашгород
      11-05-2019 
       ФК Лісівник Дубровиця2:0Случ Березне
      12-05-2019 
       Моноліт Вараш1:0ФК Рачин с.Рачин
       ФЦ Дубно 0:2ОТГ Клевань-Оржів Клевань
     Тур 6 
      30-06-2019 
       Енергія Володимирець3:2ОТГ Клевань-Оржів Клевань
      18-05-2019 
       ФК Рачин с.Рачин3:0ФЦ Дубно
       Случ Березне1:1Моноліт Вараш
      29-06-2019 
       Граніт Томашгород1:1ФК Лісівник Дубровиця
      19-05-2019 
       ФК Зарічне Зарічне5:1Стандарт-Водник Рівне
      07-07-2019 
       ФК Садове-2 5:4Полісся Рокитне
     Тур 7 
      25-05-2019 
       Полісся Рокитне2:1Енергія Володимирець
      26-05-2019 
       Стандарт-Водник Рівне0:3ФК Садове-2
       ФК Лісівник Дубровиця0:0ФК Зарічне Зарічне
      25-05-2019 
       Моноліт Вараш2:3Граніт Томашгород
       ФЦ Дубно 0:2Случ Березне
       ОТГ Клевань-Оржів Клевань2:3ФК Рачин с.Рачин
     Тур 8 
      01-06-2019 
       Енергія Володимирець6:2ФК Рачин с.Рачин
       Случ Березне2:1ОТГ Клевань-Оржів Клевань
       Граніт Томашгород3:2ФЦ Дубно
       ФК Зарічне Зарічне0:0Моноліт Вараш
       ФК Садове-2 3:2ФК Лісівник Дубровиця
      02-06-2019 
       Полісся Рокитне1:0Стандарт-Водник Рівне
     Тур 9 
      08-06-2019 
       Стандарт-Водник Рівне1:1Енергія Володимирець
      09-06-2019 
       ФК Лісівник Дубровиця1:1Полісся Рокитне
      08-06-2019 
       Моноліт Вараш0:3ФК Садове-2
       ФЦ Дубно 0:1ФК Зарічне Зарічне
      09-06-2019 
       ОТГ Клевань-Оржів Клевань1:0Граніт Томашгород
      08-06-2019 
       ФК Рачин с.Рачин1:2Случ Березне
     Тур 10 
      16-06-2019 
       Енергія Володимирець0:5Случ Березне
       Граніт Томашгород4:1ФК Рачин с.Рачин
      15-06-2019 
       ФК Зарічне Зарічне6:1ОТГ Клевань-Оржів Клевань
       ФК Садове-2 4:0ФЦ Дубно
       Полісся Рокитне2:2Моноліт Вараш
       Стандарт-Водник Рівне1:0ФК Лісівник Дубровиця
     Тур 11 
      23-06-2019 
       ФК Лісівник Дубровиця5:0Енергія Володимирець
       Моноліт Вараш5:2Стандарт-Водник Рівне
       ФЦ Дубно 1:2Полісся Рокитне
       ОТГ Клевань-Оржів Клевань3:1ФК Садове-2
      22-06-2019 
       ФК Рачин с.Рачин6:0ФК Зарічне Зарічне
       Случ Березне4:0Граніт Томашгород
    Коло 2 
     Тур 12 
      18-08-2019 
       Енергія Володимирець1:1Граніт Томашгород
      17-08-2019 
       Случ Березне3:2ФК Зарічне Зарічне
       ФК Рачин с.Рачин1:2ФК Садове-2
      18-08-2019 
       ОТГ Клевань-Оржів Клевань0:0Полісся Рокитне
      17-08-2019 
       Стандарт-Водник Рівне0:0ФЦ Дубно
      18-08-2019 
       Моноліт Вараш1:5ФК Лісівник Дубровиця
     Тур 13 
      24-08-2019 
       Моноліт Вараш2:0Енергія Володимирець
      25-08-2019 
       ФК Лісівник Дубровиця4:0ФЦ Дубно
      24-08-2019 
       Стандарт-Водник Рівне0:2ОТГ Клевань-Оржів Клевань
      25-08-2019 
       Полісся Рокитне1:1ФК Рачин с.Рачин
      24-08-2019 
       ФК Садове-2 3:3Случ Березне
      25-08-2019 
       ФК Зарічне Зарічне4:0Граніт Томашгород
     Тур 14 
      01-09-2019 
       Енергія Володимирець1:1ФК Зарічне Зарічне
       Граніт Томашгород1:5ФК Садове-2
      31-08-2019 
       Случ Березне4:1Полісся Рокитне
       ФК Рачин с.Рачин3:0Стандарт-Водник Рівне
      01-09-2019 
       ОТГ Клевань-Оржів Клевань1:4ФК Лісівник Дубровиця
      31-08-2019 
       ФЦ Дубно 0:2Моноліт Вараш
     Тур 15 
      07-09-2019 
       ФЦ Дубно 2:0Енергія Володимирець
      08-09-2019 
       Моноліт Вараш1:2ОТГ Клевань-Оржів Клевань
       ФК Лісівник Дубровиця3:1ФК Рачин с.Рачин
      07-09-2019 
       Стандарт-Водник Рівне0:10Случ Березне
      08-09-2019 
       Полісся Рокитне4:0Граніт Томашгород
       ФК Садове-2 ФК Зарічне Зарічне
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Симончук Дмитро Павлович ФК Садове-2 15113
    Денисевич Іван Віталійович ФК Лісівник Дубровиця9014
    Питель Віталій Олександрович Граніт Томашгород9015
    Дацюк Ігор Іванович ОТГ Клевань-Оржів Клевань8011
    Мозоль Іван Павлович ФК Лісівник Дубровиця8013
    Козлюк Олексій Ярославович Случ Березне8014
    Шахраюк Олег Геннадійович ОТГ Клевань-Оржів Клевань737
    Крупенко Григорій Анатолійович Граніт Томашгород6013
    Окерешко Микола Олександрович Случ Березне6011
    Минчук Сергій Петрович ФК Зарічне Зарічне509
    Ярмошик Олександр Геннадійович Граніт Томашгород5112

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook