Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Рогатинського району

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      04-08-2019 
       ФК Липівка -1:0ФК Черче -
       Дністер Козарі1:4ФК Путятинці -
       ФК Яглуш -2:3ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Пуків -1:1ФК Лучинці -
       ФК Бабухів -0:0ФК Верхня Липиця -
       ФК Руда -1:1ФК Підвиння
     Тур 2 
      11-08-2019 
       ФК Черче -1:6ФК Підвиння
       ФК Верхня Липиця -2:3ФК Руда -
       ФК Лучинці -4:1ФК Бабухів -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 1:0ФК Пуків -
       ФК Путятинці -2:2ФК Яглуш -
       ФК Липівка -5:0Дністер Козарі
     Тур 3 
      18-08-2019 
       Дністер Козарі0:2ФК Черче -
       ФК Яглуш -2:3ФК Липівка -
       ФК Пуків -1:1ФК Путятинці -
       ФК Бабухів -1:4ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Руда -0:3ФК Лучинці -
       ФК Підвиння 4:0ФК Верхня Липиця -
     Тур 4 
      01-09-2019 
       ФК Черче -4:1ФК Верхня Липиця -
       ФК Лучинці -0:0ФК Підвиння
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 5:2ФК Руда -
       ФК Путятинці -2:3ФК Бабухів -
       ФК Липівка -2:1ФК Пуків -
       Дністер Козарі1:7ФК Яглуш -
     Тур 5 
      08-09-2019 
       ФК Яглуш -1:2ФК Черче -
       ФК Пуків -Дністер Козарі
       ФК Бабухів -0:0ФК Липівка -
       ФК Руда -1:4ФК Путятинці -
       ФК Підвиння 1:0ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Верхня Липиця -1:1ФК Лучинці -
     Тур 6 
      15-09-2019 
       ФК Черче -0:2ФК Лучинці -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) 3:0ФК Верхня Липиця -
       ФК Путятинці -2:1ФК Підвиння
       ФК Липівка -3:3ФК Руда -
       Дністер КозаріФК Бабухів -
       ФК Яглуш -0:2ФК Пуків -
     Тур 7 
      22-09-2019 
       ФК Пуків -ФК Черче -
       ФК Бабухів -ФК Яглуш -
       ФК Руда -Дністер Козарі
       ФК Підвиння ФК Липівка -
       ФК Верхня Липиця -ФК Путятинці -
       ФК Лучинці -ФК Світанок (Рогатинський р-н)
     Тур 8 
      06-10-2019 
       ФК Черче -ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       ФК Путятинці -ФК Лучинці -
       ФК Липівка -ФК Верхня Липиця -
       Дністер КозаріФК Підвиння
       ФК Яглуш -ФК Руда -
       ФК Пуків -ФК Бабухів -
     Тур 9 
      13-10-2019 
       ФК Бабухів -ФК Черче -
       ФК Руда -ФК Пуків -
       ФК Підвиння ФК Яглуш -
       ФК Верхня Липиця -Дністер Козарі
       ФК Лучинці -ФК Липівка -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) ФК Путятинці -
     Тур 10 
      20-10-2019 
       ФК Черче -ФК Путятинці -
       ФК Липівка -ФК Світанок (Рогатинський р-н)
       Дністер КозаріФК Лучинці -
       ФК Яглуш -ФК Верхня Липиця -
       ФК Пуків -ФК Підвиння
       ФК Бабухів -ФК Руда -
     Тур 11 
      27-10-2019 
       ФК Руда -ФК Черче -
       ФК Підвиння ФК Бабухів -
       ФК Верхня Липиця -ФК Пуків -
       ФК Лучинці -ФК Яглуш -
       ФК Світанок (Рогатинський р-н) Дністер Козарі
       ФК Путятинці -ФК Липівка -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Матвієнко Андрій Ігорович ФК Світанок (Рогатинський р-н) 806
    Купчев Володимир Володимирович ФК Яглуш -805
    Демків Ростислав Іванович ФК Руда -725
    Вовк Іван Ярославович ФК Підвиння 516
    Крохмалюк Володимир Степанович ФК Липівка -536
    Белей Дмитро Михайлович ФК Світанок (Рогатинський р-н) 403
    Смелевський Микола Сергійович ФК Лучинці -406
    Микитин Михайло Степанович ФК Путятинці -403
    Котлярський Андрій Ігорович ФК Підвиння 306
    Скробач Ярослав Володимирович ФК Черче -326
    Ільків Тарас Васильович ФК Лучинці -306

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook