Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат України 2019/2020 Перша ліга U19 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2019 
       Поділля Хмельницький3:4Нива Вінниця
       Ніка І.-Франківськ1:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Буковина Чернівці2:3Адреналін Луцьк
       Динамо Львів2:0Гірник Новояворівськ
     Тур 2 
      18-09-2019 
       Нива Вінниця1:2Гірник Новояворівськ
       Прикарпаття І.-Франківськ4:1Буковина Чернівці
       Поділля Хмельницький1:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 3 
      25-09-2019 
       Ніка І.-ФранківськНива Вінниця
       Буковина Чернівці5:0Поділля Хмельницький
       Динамо Львів2:3Прикарпаття І.-Франківськ
       Гірник НовояворівськАдреналін Луцьк
     Тур 4 
      02-10-2019 
       Нива ВінницяАдреналін Луцьк
       Прикарпаття І.-ФранківськГірник Новояворівськ
       Поділля ХмельницькийДинамо Львів
       Ніка І.-ФранківськБуковина Чернівці
     Тур 5 
      09-10-2019 
       Буковина ЧернівціНива Вінниця
       Динамо ЛьвівНіка І.-Франківськ
       Гірник НовояворівськПоділля Хмельницький
       Адреналін ЛуцькПрикарпаття І.-Франківськ
     Тур 6 
      16-10-2019 
       Нива ВінницяПрикарпаття І.-Франківськ
       Поділля ХмельницькийАдреналін Луцьк
       Ніка І.-ФранківськГірник Новояворівськ
       Буковина ЧернівціДинамо Львів
     Тур 7 
      23-10-2019 
       Динамо ЛьвівНива Вінниця
       Гірник НовояворівськБуковина Чернівці
       Адреналін ЛуцькНіка І.-Франківськ
       Прикарпаття І.-ФранківськПоділля Хмельницький
     Тур 2 
      30-10-2019 
       Адреналін ЛуцькДинамо Львів
    Коло 2 
     Тур 8 
      08-04-2020 
       Нива ВінницяПоділля Хмельницький
       Прикарпаття І.-ФранківськНіка І.-Франківськ
       Адреналін ЛуцькБуковина Чернівці
       Гірник НовояворівськДинамо Львів
     Тур 9 
      15-04-2020 
       Гірник НовояворівськНива Вінниця
       Динамо ЛьвівАдреналін Луцьк
       Буковина ЧернівціПрикарпаття І.-Франківськ
       Ніка І.-ФранківськПоділля Хмельницький
     Тур 10 
      22-04-2020 
       Нива ВінницяНіка І.-Франківськ
       Поділля ХмельницькийБуковина Чернівці
       Прикарпаття І.-ФранківськДинамо Львів
       Адреналін ЛуцькГірник Новояворівськ
     Тур 11 
      29-04-2020 
       Адреналін ЛуцькНива Вінниця
       Гірник НовояворівськПрикарпаття І.-Франківськ
       Динамо ЛьвівПоділля Хмельницький
       Буковина ЧернівціНіка І.-Франківськ
     Тур 12 
      06-05-2020 
       Нива ВінницяБуковина Чернівці
       Ніка І.-ФранківськДинамо Львів
       Поділля ХмельницькийГірник Новояворівськ
       Прикарпаття І.-ФранківськАдреналін Луцьк
     Тур 13 
      13-05-2020 
       Прикарпаття І.-ФранківськНива Вінниця
       Адреналін ЛуцькПоділля Хмельницький
       Гірник НовояворівськНіка І.-Франківськ
       Динамо ЛьвівБуковина Чернівці
     Тур 14 
      20-05-2020 
       Нива ВінницяДинамо Львів
       Буковина ЧернівціГірник Новояворівськ
       Ніка І.-ФранківськАдреналін Луцьк
       Поділля ХмельницькийПрикарпаття І.-Франківськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Майко Олександр Олександрович Поділля Хмельницький222
    Грушецький Максим Михайлович Прикарпаття І.-Франківськ202
    Боднарук Андрій Олегович Ніка І.-Франківськ202
    Семотюк Владислав Миколайович Прикарпаття І.-Франківськ202
    Зощук Андрій Вячеславович Поділля Хмельницький102
    Ватаманюк Владислав Георгійович Буковина Чернівці112
    Рябий Денис Владиславович Буковина Чернівці102
    Гукасян Ашот Суренович Нива Вінниця102
    Нагайський Богдан Леонідович Нива Вінниця102
    Мартиняк Володимир Васильович Динамо Львів101
    Кулай Віталій Валентинович Адреналін Луцьк101

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook