Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Івано-Франківської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      18-08-2019 
       Касова Бовшів3:2Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Карпати Болехів4:1Варатик Коломия
       Сокільське Тюдів4:1Нептун-Покуття Заболотів
      08-10-2019 
       Карпати Кути0:3Ураган Черніїв
      18-08-2019 
       Хутровик Тисмениця3:0Прут Делятин
     Тур 2 
      25-08-2019 
       Нептун-Покуття Заболотів3:1Карпати Кути
       Варатик Коломия0:5Сокільське Тюдів
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів4:0Прут Делятин
       Касова Бовшів2:1Карпати Болехів
      24-09-2019 
       Ураган Черніїв3:1Хутровик Тисмениця
     Тур 3 
      01-09-2019 
       Карпати Болехів2:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Сокільське Тюдів4:0Касова Бовшів
       Карпати Кути0:0Варатик Коломия
       Хутровик Тисмениця3:0Нептун-Покуття Заболотів
       Ураган Черніїв5:0Прут Делятин
     Тур 4 
      08-09-2019 
       Нептун-Покуття Заболотів7:0Прут Делятин
       Варатик Коломия2:2Хутровик Тисмениця
      05-09-2019 
       Ураган Черніїв2:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
      08-09-2019 
       Карпати Болехів4:1Сокільське Тюдів
       Касова Бовшів1:0Карпати Кути
     Тур 5 
      15-09-2019 
       Сокільське Тюдів3:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Карпати Кути0:3Карпати Болехів
       Хутровик Тисмениця0:0Касова Бовшів
       Прут Делятин1:1Варатик Коломия
       Ураган Черніїв2:0Нептун-Покуття Заболотів
     Тур 6 
      22-09-2019 
       Варатик Коломия1:2Ураган Черніїв
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів3:0Нептун-Покуття Заболотів
       Сокільське Тюдів1:0Карпати Кути
       Касова Бовшів+:-Прут Делятин
       Карпати Болехів4:0Хутровик Тисмениця
     Тур 7 
      29-09-2019 
       Карпати Кути3:3Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Хутровик Тисмениця0:1Сокільське Тюдів
       Прут Делятин3:2Карпати Болехів
       Ураган Черніїв2:0Касова Бовшів
       Нептун-Покуття Заболотів1:3Варатик Коломия
     Тур 8 
      06-10-2019 
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів3:1Варатик Коломия
       Карпати Кути1:3Хутровик Тисмениця
       Касова Бовшів3:0Нептун-Покуття Заболотів
       Карпати Болехів1:2Ураган Черніїв
       Сокільське Тюдів2:0Прут Делятин
     Тур 9 
      13-10-2019 
       Хутровик Тисмениця1:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Прут Делятин1:2Карпати Кути
       Ураган Черніїв2:2Сокільське Тюдів
       Нептун-Покуття Заболотів2:1Карпати Болехів
       Варатик Коломия2:4Касова Бовшів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Коржук Ігор Васильович Сокільське Тюдів1019
    Вігак Роман Андрійович Карпати Болехів609
    Рій Володимир Миколайович Гуцульщина-ДЮСШ Косів608
    Максим'юк Іван Іванович Ураган Черніїв528
    Романюк Володимир Васильович Нептун-Покуття Заболотів509
    Лесів Василь Дмитрович Карпати Болехів507
    Зварич Роман Романович Ураган Черніїв509
    Петрушка Олег Ярославович Карпати Болехів408
    Синюк Назарій Борисович Нептун-Покуття Заболотів419
    Гришко Іван Олексійович Хутровик Тисмениця419
    Крамар Ігор Мирославович Варатик Коломия409

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook