Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість ДЮФЛІФО U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      18-08-2019 
       Касова-юн Бовшів2:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Карпати-юн Болехів+:-Варатик-юн Коломия
       Сокільське-юн Тюдів1:5Нептун-Покуття-юн Заболотів
      08-10-2019 
       Карпати-юн Кути1:1Ураган-юн Черніїв
      18-08-2019 
       Хутровик-юн Тисмениця3:0Прут-юн Делятин
     Тур 2 
      25-08-2019 
       Нептун-Покуття-юн Заболотів14:0Карпати-юн Кути
       Варатик-юн Коломия-:+Сокільське-юн Тюдів
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:0Прут-юн Делятин
       Касова-юн Бовшів7:0Карпати-юн Болехів
      24-09-2019 
       Ураган-юн Черніїв0:6Хутровик-юн Тисмениця
     Тур 3 
      01-09-2019 
       Карпати-юн Болехів0:4Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Сокільське-юн Тюдів0:3Касова-юн Бовшів
       Карпати-юн Кути2:0Варатик-юн Коломия
       Хутровик-юн Тисмениця2:0Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Прут-юн Делятин1:0Ураган-юн Черніїв
     Тур 4 
      08-09-2019 
       Нептун-Покуття-юн Заболотів6:1Прут-юн Делятин
       Варатик-юн Коломия2:4Хутровик-юн Тисмениця
      05-09-2019 
       Ураган-юн Черніїв1:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
      08-09-2019 
       Карпати-юн Болехів4:1Сокільське-юн Тюдів
       Касова-юн Бовшів7:0Карпати-юн Кути
     Тур 5 
      15-09-2019 
       Сокільське-юн Тюдів2:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Карпати-юн Кути-:+Карпати-юн Болехів
       Хутровик-юн Тисмениця1:3Касова-юн Бовшів
       Прут-юн Делятин1:2Варатик-юн Коломия
       Ураган-юн Черніїв3:3Нептун-Покуття-юн Заболотів
     Тур 6 
      22-09-2019 
       Варатик-юн Коломия1:0Ураган-юн Черніїв
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів3:1Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Сокільське-юн Тюдів0:1Карпати-юн Кути
       Касова-юн Бовшів+:-Прут-юн Делятин
       Карпати-юн Болехів0:4Хутровик-юн Тисмениця
     Тур 7 
      29-09-2019 
       Карпати-юн Кути0:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Хутровик-юн Тисмениця2:1Сокільське-юн Тюдів
       Прут-юн Делятин1:1Карпати-юн Болехів
       Ураган-юн Черніїв0:6Касова-юн Бовшів
       Нептун-Покуття-юн Заболотів4:2Варатик-юн Коломия
     Тур 8 
      06-10-2019 
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:1Варатик-юн Коломия
       Карпати-юн Кути1:4Хутровик-юн Тисмениця
       Касова-юн Бовшів4:1Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Карпати-юн Болехів0:2Ураган-юн Черніїв
       Сокільське-юн Тюдів3:3Прут-юн Делятин
     Тур 9 
      13-10-2019 
       Хутровик-юн Тисмениця1:3Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Прут-юн Делятин2:1Карпати-юн Кути
       Ураган-юн Черніїв4:0Сокільське-юн Тюдів
       Нептун-Покуття-юн Заболотів4:1Карпати-юн Болехів
       Варатик-юн Коломия0:3Касова-юн Бовшів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Стиславський Михайло Миколайович Хутровик-юн Тисмениця1108
    Гаврилюк Микола Миколайович Нептун-Покуття-юн Заболотів1008
    Семчишин Дмитро Вікторович Хутровик-юн Тисмениця936
    Кейван Федір Васильович Нептун-Покуття-юн Заболотів809
    Костюк Євген Миколайович Касова-юн Бовшів718
    Тодорак Владислав Васильович Гуцульщина-ДЮСШюн Косів618
    Шлемко Денис Дмитрович Нептун-Покуття-юн Заболотів607
    Гнип Богдан Іванович Касова-юн Бовшів517
    Григорак Владислав Іванович Сокільське-юн Тюдів506
    Ходоровський Радислав Іванович Касова-юн Бовшів508
    Бойчук Богдан Степанович Касова-юн Бовшів508

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook