Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України серед КФК 1993/1994 Гр. 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
      21-08-1993 
       Лімниця Перегінське1:1Аваль Довге
       Галичина Брошнів3:1Шахтар Червоноград
       Сокіл Львів1:0Сільмаш Ковель
       Гірник Новояворівське0:1Шахта N 9 Нововолинськ
      22-08-1993 
       Спартак-2 Калуш1:1Електрон Воловець
      25-08-1993 
       Шахта N 9 Нововолинськ1:3Скіфи Львів
       Сільмаш Ковель+:-Гірник Новояворівське
       Ялинка Великий Бичків4:0Сокіл Львів
       Шахтар Червоноград2:1Лада Чернівці
       Аваль Довге3:1Галичина Брошнів
       Електрон Воловець0:1Лімниця Перегінське
       Покуття Коломия3:2Спартак-2 Калуш
      29-08-1993 
       Лімниця Перегінське1:0Покуття Коломия
       Галичина Брошнів4:1Електрон Воловець
       Лада Чернівці2:0Аваль Довге
       Сокіл Львів2:1Шахтар Червоноград
       Гірник Новояворівське2:1Ялинка Великий Бичків
       Скіфи Львів2:0Сільмаш Ковель
      04-09-1993 
       Ялинка Великий Бичків5:1Скіфи Львів
       Шахтар Червоноград1:0Гірник Новояворівське
       Аваль Довге3:2Сокіл Львів
       Електрон Воловець0:2Лада Чернівці
       Покуття Коломия0:0Галичина Брошнів
       Спартак-2 Калуш1:0Лімниця Перегінське
      08-09-1993 
       Галичина Брошнів1:0Спартак-2 Калуш
       Лада Чернівці2:1Покуття Коломия
       Сокіл Львів2:2Електрон Воловець
       Гірник Новояворівське1:5Аваль Довге
       Скіфи Львів2:0Шахтар Червоноград
       Шахта N 9 Нововолинськ1:0Сільмаш Ковель
      12-09-1993 
       Ялинка Великий Бичків4:0Шахта N 9 Нововолинськ
       Аваль Довге2:1Скіфи Львів
       Електрон Воловець4:2Гірник Новояворівське
       Покуття Коломия3:1Сокіл Львів
       Спартак-2 Калуш1:1Лада Чернівці
       Лімниця Перегінське1:0Галичина Брошнів
      18-09-1993 
       Лада Чернівці4:0Лімниця Перегінське
       Сокіл Львів1:0Спартак-2 Калуш
       Гірник Новояворівське0:1Покуття Коломия
       Скіфи Львів5:0Електрон Воловець
       Шахта N 9 Нововолинськ1:0Шахтар Червоноград
       Сільмаш Ковель1:0Ялинка Великий Бичків
      22-09-1993 
       Шахтар Червоноград0:1Сільмаш Ковель
       Покуття Коломия2:1Скіфи Львів
       Спартак-2 Калуш5:0Гірник Новояворівське
       Лімниця Перегінське1:0Сокіл Львів
       Галичина Брошнів0:0Лада Чернівці
      26-09-1993 
       Сокіл Львів+:-Галичина Брошнів
       Гірник Новояворівське0:1Лімниця Перегінське
       Скіфи Львів1:0Спартак-2 Калуш
       Шахта N 9 Нововолинськ0:1Електрон Воловець
       Сільмаш Ковель2:0Аваль Довге
      02-10-1993 
       Аваль Довге3:1Ялинка Великий Бичків
       Електрон Воловець2:0Сільмаш Ковель
       Покуття Коломия2:0Шахта N 9 Нововолинськ
       Лімниця Перегінське1:3Скіфи Львів
       Галичина Брошнів5:1Гірник Новояворівське
       Лада Чернівці2:2Сокіл Львів
      09-10-1993 
       Гірник Новояворівське1:2Лада Чернівці
       Скіфи Львів3:1Галичина Брошнів
       Шахта N 9 Нововолинськ5:1Спартак-2 Калуш
       Сільмаш Ковель1:1Покуття Коломия
       Ялинка Великий Бичків3:1Електрон Воловець
      16-10-1993 
       Електрон Воловець5:2Шахтар Червоноград
       Спартак-2 Калуш3:1Сільмаш Ковель
       Лімниця Перегінське1:0Шахта N 9 Нововолинськ
       Лада Чернівці2:0Скіфи Львів
       Сокіл Львів5:2Гірник Новояворівське
      17-10-1993 
       Покуття Коломия3:0Ялинка Великий Бичків
      20-10-1993 
       Шахтар Червоноград2:0Аваль Довге
      23-10-1993 
       Скіфи Львів5:0Сокіл Львів
       Сільмаш Ковель5:1Лімниця Перегінське
       Ялинка Великий Бичків1:1Спартак-2 Калуш
       Шахтар Червоноград0:1Покуття Коломия
       Аваль Довге3:2Електрон Воловець
      30-10-1993 
       Покуття Коломия7:0Аваль Довге
       Спартак-2 Калуш3:0Шахтар Червоноград
       Лімниця Перегінське1:0Ялинка Великий Бичків
       Галичина Брошнів1:1Сільмаш Ковель
       Гірник Новояворівське0:4Скіфи Львів
      06-11-1993 
       Шахта N 9 Нововолинськ2:2Сокіл Львів
       Сільмаш Ковель0:0Лада Чернівці
       Ялинка Великий Бичків4:0Галичина Брошнів
       Шахтар Червоноград1:0Лімниця Перегінське
       Аваль Довге1:0Спартак-2 Калуш
      10-11-1993 
       Лада Чернівці7:0Ялинка Великий Бичків
       Шахта N 9 Нововолинськ3:2Галичина Брошнів
      13-11-1993 
       Аваль Довге2:1Шахта N 9 Нововолинськ
       Ялинка Великий Бичків+:-Шахтар Червоноград
       Електрон Воловець+:-Покуття Коломия
      15-11-1993 
       Лада Чернівці+:-Шахта N 9 Нововолинськ
      13-04-1994 
       Ялинка Великий Бичків3:0Лада Чернівці
      16-04-1994 
       Електрон Воловець2:3Спартак-2 Калуш
       Аваль Довге1:0Лімниця Перегінське
       Шахтар Червоноград0:0Галичина Брошнів
       Шахта N 9 Нововолинськ1:0Гірник Новояворівське
      20-04-1994 
       Лада Чернівці3:0Шахтар Червоноград
      23-04-1994 
       Скіфи Львів3:1Шахта N 9 Нововолинськ
       Гірник Новояворівське0:1Сільмаш Ковель
       Сокіл Львів1:0Ялинка Великий Бичків
       Галичина Брошнів2:0Аваль Довге
       Лімниця Перегінське2:0Електрон Воловець
       Спартак-2 Калуш0:1Покуття Коломия
      30-04-1994 
       Покуття Коломия1:0Лімниця Перегінське
       Електрон Воловець1:0Галичина Брошнів
       Шахтар Червоноград0:2Сокіл Львів
       Ялинка Великий Бичків5:4Гірник Новояворівське
       Сільмаш Ковель0:2Скіфи Львів
      04-05-1994 
       Скіфи Львів4:0Ялинка Великий Бичків
       Гірник Новояворівське1:2Шахтар Червоноград
       Сокіл Львів1:0Аваль Довге
       Лада Чернівці4:0Електрон Воловець
       Галичина Брошнів0:3Покуття Коломия
       Лімниця Перегінське1:0Спартак-2 Калуш
      08-05-1994 
       Спартак-2 Калуш1:3Галичина Брошнів
       Електрон Воловець0:0Сокіл Львів
       Аваль Довге3:0Гірник Новояворівське
       Шахтар Червоноград0:2Скіфи Львів
       Сільмаш Ковель4:2Шахта N 9 Нововолинськ
      11-05-1994 
       Покуття Коломия0:0Лада Чернівці
      14-05-1994 
       Шахта N 9 Нововолинськ2:1Ялинка Великий Бичків
       Скіфи Львів4:0Аваль Довге
       Гірник Новояворівське3:1Електрон Воловець
       Сокіл Львів1:2Покуття Коломия
       Галичина Брошнів0:2Лімниця Перегінське
      18-05-1994 
       Лада Чернівці2:0Спартак-2 Калуш
      21-05-1994 
       Спартак-2 Калуш3:2Сокіл Львів
       Покуття Коломия3:0Гірник Новояворівське
       Електрон Воловець2:1Скіфи Львів
       Шахтар Червоноград1:0Шахта N 9 Нововолинськ
      25-05-1994 
       Лімниця Перегінське1:0Лада Чернівці
      28-05-1994 
       Сільмаш Ковель0:0Шахтар Червоноград
       Скіфи Львів2:0Покуття Коломия
       Гірник Новояворівське0:1Спартак-2 Калуш
       Сокіл Львів1:2Лімниця Перегінське
      29-05-1994 
       Шахта N 9 Нововолинськ3:1Аваль Довге
      01-06-1994 
       Лада Чернівці3:2Галичина Брошнів
      04-06-1994 
       Галичина Брошнів4:1Сокіл Львів
       Лімниця Перегінське4:0Гірник Новояворівське
       Електрон Воловець4:0Шахта N 9 Нововолинськ
       Аваль Довге1:0Сільмаш Ковель
       Шахтар Червоноград0:1Ялинка Великий Бичків
      08-06-1994 
       Ялинка Великий Бичків6:0Аваль Довге
       Сільмаш Ковель4:0Електрон Воловець
       Шахта N 9 Нововолинськ1:1Покуття Коломия
       Скіфи Львів1:0Лімниця Перегінське
       Гірник Новояворівське2:2Галичина Брошнів
       Сокіл Львів1:2Лада Чернівці
      12-06-1994 
       Лада Чернівці3:0Гірник Новояворівське
       Галичина Брошнів2:3Скіфи Львів
       Спартак-2 Калуш2:0Шахта N 9 Нововолинськ
       Покуття Коломия2:1Сільмаш Ковель
       Електрон Воловець2:1Ялинка Великий Бичків
       Аваль Довге2:0Шахтар Червоноград
      15-06-1994 
       Сільмаш Ковель2:2Сокіл Львів
      18-06-1994 
       Шахтар Червоноград1:0Електрон Воловець
       Ялинка Великий Бичків4:1Покуття Коломия
       Скіфи Львів2:1Лада Чернівці
       Сільмаш Ковель3:1Спартак-2 Калуш
       Шахта N 9 Нововолинськ2:3Лімниця Перегінське
       Гірник Новояворівське1:1Сокіл Львів
      22-06-1994 
       Сокіл Львів1:2Скіфи Львів
       Галичина Брошнів2:0Шахта N 9 Нововолинськ
       Лімниця Перегінське6:1Сільмаш Ковель
       Спартак-2 Калуш2:0Ялинка Великий Бичків
       Покуття Коломия5:0Шахтар Червоноград
       Електрон Воловець3:2Аваль Довге
      26-06-1994 
       Аваль Довге2:3Покуття Коломия
       Шахтар Червоноград1:1Спартак-2 Калуш
       Ялинка Великий Бичків2:1Лімниця Перегінське
       Сільмаш Ковель2:1Галичина Брошнів
       Шахта N 9 Нововолинськ1:2Лада Чернівці
       Скіфи Львів4:1Гірник Новояворівське
      29-06-1994 
       Аваль Довге0:1Лада Чернівці
       Ялинка Великий Бичків1:0Сільмаш Ковель
       Спартак-2 Калуш2:1Скіфи Львів
      02-07-1994 
       Сокіл Львів0:0Шахта N 9 Нововолинськ
       Лада Чернівці1:0Сільмаш Ковель
       Галичина Брошнів3:2Ялинка Великий Бичків
       Лімниця Перегінське1:1Шахтар Червоноград
       Спартак-2 Калуш+:-Аваль Довге
       Покуття Коломия+:-Електрон Воловець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Атаманчук Орест Богданович Лімниця Перегінське4026
    Здебський Андрій Михайлович Лімниця Перегінське2026
    Лехів Олег Ярославович Шахтар Червоноград1024
    Середюк Володимир Іванович Лімниця Перегінське1012
    Паславський Олег Зіновійович Лімниця Перегінське1012
    Мельник Петро Ігорович Лімниця Перегінське1013
    Данилко Роман Ярославович Лімниця Перегінське1022
    Пліш Ярослав Миколайович Лімниця Перегінське109
    Попович Ігор Іванович Лімниця Перегінське1126
    Ходак Роман Михайлович Скіфи Львів0012
    Коник Анатолій Михайлович Лімниця Перегінське0012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook